• B2B pirkimai 2019:
  sutaupytas €, uždirbtas €

  „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius
  Vasario 5 d.
  Iki renginio liko

B2B pirkimai 2019 konferencijoje:

 • Pirkimų įtaka įmonės veiklos efektyvumui, pelningumui ir konkurencingumui. Patirtimi dalysis Lietuvos ir tarptautinės įmonės
 • Pirkimų centralizavimo patirtys ir pamokos
 • Efektyvesnis tiekimo grandinės (atsargų) valdymas
 • Atvejų analizė: IT sistemų pirkimas
 • Derybos pirkimuose: kokios strategijos veikia
 • Laiko planavimo realistiškumas – kaip jo siekti?

Pirkimų derybos: auksinė frazė arba kaip atsilaikyti pardavėjų triukams

Merkys Saukevičius, UAB „Pirkimų sprendimai“ vadovas

12 metų pirkimų „gatvės“ praktikos skirtinguose versluose. Virš tūkstančio įvairiausių sandorių: nuo saulės baterijų ar gamybinės įrangos iki biotechnologijų gamyklos ar bankinių paslaugų pirkimo.

Kasdienės pirkimų veiklos valdymas – kaip nebūti gaisrininkais

Agnė Raugevičiūtė-Aleksynienė, „Axioma Metering“ pirkimų ir logistikos skyriaus vadovė

„Axioma Metering“ kuria ir gamina ultragarsinius šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus. Bendrovė yra viena iš ultragarso technologijos taikymo pradininkių ir lyderių Baltijos šalyse. Įmonė jau yra pagaminusi daugiau kaip 3 milijonų vandens skaitiklių, 300 tūkstančių šilumos apskaitos prietaisų bei daugiau kaip 3,5 mln. nuotolinio valdymo duomenų gavimo punktų. Beveik 70 proc. bendrovės produkcijos yra eksportuojama.

Kaip paskaičiuoti tiekimo grandinės efektyvumą: nuo vieno SKU iki prekės ženklo portfelio?

Rinardas Goda, „Tegra Group“ valdybos narys

„Tegra“ savo veiklą statybinių medžiagų rinkoje pradėjo dar 1995 metais. Įmonių grupės centras – Vilniuje, o atstovybės įsikūrusios Rygoje (Latvija) ir Maskvoje (Rusija). Pagrindinė įmonės veikla – statybinės chemijos ir kitų produktų didmeninė prekyba ir distribucija Europos, Skandinavijos ir Azijos rinkose.

Centralizuoti pirkimai gamyboje – (ne) įmanoma? Kaip tai darome mes

Margarita Jasinauskienė, CIE LT FORGE pirkimų vadovė

CIE AUTOMOTIVE yra gamybinė grupė veikianti 4 žemynuose ir 17 valstybių. 2007 metais kompanija plėsdama savo gamybinius pajėgumus, Lietuvoje įsigijo karšto kalimo ir mechaninio apdirbimo įmonę, esančią Marijampolėje. CIE LT FORGE šiandien yra šiuolaikiška metalo apdirbimo įmonė, gaminanti specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės apdirbimo reikalaujančius automobilių komponentus. Visos įmonės veiklos ir gamybos procesai vykdomi įgyvendinant nuolatinio tobulinimo sistemas 5S, ,,Kaizen" bei efektyvumo „Lean“ sistemą.

Kaip sėkmingiau pirkti IT sistemas  

Marijus Strončikas, „MG Baltic“ IT ir pirkimų direktorius

Marijus yra sukaupęs ilgametę IT ir pirkimų valdymo patirtį. Nuo 2002 metų jis yra atsakingas už „MG Baltic“ įmonių grupės centralizuotą IT dalies valdymą, nuo 2012 metų už grupės konsoliduotus pirkimus. Taip pat daugiau kaip 8 metus dalyvauja įmonių valdybose, daugiau kaip 4 metus vadovauja Lietuvos IT vadovų klubui (CIO.lt).

Pirkimų centralizavimo patirtys ir pamokos – kokybinė transformacija ir grįžtamojo ryšio galia

Mantas Mišeikis, „Cherry servers“ pirkimų vadovas

„Cherry servers“ teikia debesijos paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms tarptautiniu mastu, siūlydami privačią ir pilnai automatizuotą infrastruktūrą, kuri padidina klientų sistemų našumą bei sumažina IT veiklos sąnaudas. Įmonė turi klientų iš daugiau nei 170 pasaulio šalių. Viso komandoje yra 39 darbuotojai. Pagrindiniai įmonės pirkimai: serveriai, jų komponentai ir infrastruktūra.

Keturi atsargų valdymo patarimai: kokiose situacijose juos taikyti ir ko vengti siekiant efektyvumo

Žilvinas Lapačinskas, tiekimo grandinės valdymo profesionalas, praktikas, „Softera Baltic“ partneris

Žilvinas yra logistikos ir gamybos planavimo procesų specialistas, praktikas, sukaupęs daugiau nei 10 metų atsargų planavimo ir daugiau nei 7 metų vadovaujančio darbo patirtį, apibendrinęs skirtingas atsargų valdymo praktikas į vientisą metodiką. Kompiuterizuotų atsargų valdymo sistemų Soft4 Inventory ir iMTorus bendraautorius. 

Vytis Audinis, „Kalvis“ pirkimų skyriaus vadovas

Šiauliuose įsikūręs „Kalvis“ yra viena stambiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, turinti per 300 darbuotojų. Bendrovėje kuriama ir nuolat tobulinama šildymo įranga, projektuojama įvairi technologinė įranga ir įrengimai. Įmonės produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių, sėkmingai plečiami katilų pardavimai Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir vakarų Europos šalyse.

Laiko planavimo realistiškumas – kaip jo siekti?

Robertas Mincevičius, mokymų ekspertas, „DOOR Training“ partneris

Robertas yra pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose. 

Pranešėjai

Merkys Saukevičius
photo
Merkys Saukevičius
UAB „Pirkimų sprendimai“ vadovas


Merkys Saukevičius
UAB „Pirkimų sprendimai“ vadovas
Agnė Raugevičiūtė-Aleksynienė
photo
Agnė Raugevičiūtė-Aleksynienė
„Axioma Metering“ pirkimų ir logistikos skyriaus vadovė

Agnė Raugevičiūtė-Aleksynienė
„Axioma Metering“ pirkimų ir logistikos skyriaus vadovė
Rinardas Goda
photo
Rinardas Goda
„Tegra Group“ valdybos narys

Rinardas Goda
„Tegra Group“ valdybos narys
Margarita Jasinauskienė
photo
Margarita Jasinauskienė
CIE LT FORGE pirkimų vadovė

CIE AUTOMOTIVE yra gamybinė grupė, besispecializuojanti aukštos pridėtinės vertės procesų valdyme 4 žemynuose ir 17 valstybių. 2007 metais kompanija plėsdama savo gamybinius pajėgumus, Lietuvoje įsigijo karšto kalimo ir mechaninio apdirbimo įmonę, esančią Marijampolėje. Nuo to laiko, įmonė CIE LT FORGE priklauso CIE AUTOMOTIVE įmonių grupei. CIE LT FORGE šiandien yra šiuolaikiška metalo apdirbimo įmonė, gaminanti specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės apdirbimo reikalaujančius automobilių komponentus. Visos įmonės veiklos ir gamybos procesai vykdomi įgyvendinant nuolatinio tobulinimo sistemas 5S,  ,,Kaizen" bei efektyvumo ,,Lean" sistemą.

Margarita Jasinauskienė
CIE LT FORGE pirkimų vadovė
Marijus Strončikas
photo
Marijus Strončikas
„MG Baltic“ IT ir pirkimų direktorius

Marijus Strončikas
„MG Baltic“ IT ir pirkimų direktorius
Mantas Mišeikis
photo
Mantas Mišeikis
„Cherry servers“ pirkimų vadovas

Mantas Mišeikis
„Cherry servers“ pirkimų vadovas
Žilvinas Lapačinskas
photo
Žilvinas Lapačinskas
tiekimo grandinės valdymo profesionalas, praktikas, „Softera Baltic“ partneris

Žilvinas yra logistikos ir gamybos planavimo procesų specialistas, praktikas, sukaupęs daugiau nei 10 metų atsargų planavimo ir daugiau nei 7 metų vadovaujančio darbo patirtį, apibendrinęs skirtingas atsargų valdymo praktikas į vientisą metodiką. Kompiuterizuotų atsargų valdymo sistemų „Soft4 Inventory“ ir „iMTorus“ bendraautorius. Bendradarbiaujant su IT bendrovėmis „Sofera Baltic“ ir „Torus Solutions“ modernizavęs atsargų valdymo sistemas ir procedūras eilėje stambių Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonių. Taip pat konsultuojantis įmones gamybos planavimo, asortimento valdymo ir veiklos efektyvinimo klausimais.

Žilvinas Lapačinskas
tiekimo grandinės valdymo profesionalas, praktikas, „Softera Baltic“ partneris
Vytis Audinis
photo
Vytis Audinis
„Kalvis“ pirkimų skyriaus vadovas

Vytis Audinis
„Kalvis“ pirkimų skyriaus vadovas
Robertas Mincevičius
photo
Robertas Mincevičius
„DOOR Training Baltic“ vadovaujantis partneris

Robertas Mincevičius – pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose. Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms.

Robertas Mincevičius
„DOOR Training Baltic“ vadovaujantis partneris
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva