2022 m. lapkričio 19 d. 10–16.45 val.
„Socialinių mokslų kolegija“, Kalvarijų g. 137E, Vilnius


VIETŲ NĖRA.
KVIEČIAME REGISTRUTIS Į LAUKIANČIŲJŲ SĄRAŠĄ.

Tikime, kad kiekviena moteris gali investuoti. Tik galbūt ne kiekviena išdrįsta, pasitiki savimi ar turi pakankamai žinių, kaip tą daryt ir nuo ko pradėti.

„Moterys investuoja“  vizija - sukurti galimybę, jaukią terpę moterims susiburti, bendrauti, keistis informacija, dalintis investavimo patirtimis, užduoti klausimus, semtis įkvėpimo vienoms iš kitų ir kurti investuojančių ir investavimu besidominčių moterų bendruomenę.

Kviečiame Jus praleisti dieną investuoti įkvepiančioje aplinkoje. Čia:

  • Susipažinsite su įvairių moterų verslo kūrimo ir investavimo patirtimis

  • Išgirsite, kas jas įkvepia ir skatina eiti pirmyn, veikti, siekti rezultatų

  • Išgirsite, kokios yra pagrindinės finansavimo priemonės ir nuo ko pradėti norint į jas investuoti

  • Gausite patarimų, kaip atpažinti neteisėtas investavimo iniciatyvas ir sukčius

  • Kartu kalbėsimės apie vaikų finansinį raštingumą, kada ir kaip supažindinti juos su investavimu

  • Susipažinsime su egzotinėmis investavimo kryptimis (NFT, kripto, startuoliai, vynas) ir kartu patirsime investicinio vyno skonį

Organizatoriai

OrganizatoriusOrganizatorius

Renginį globoja

Globoja

Partneriai

PartnerisPartnerisPartneris

Renginį palaiko

Palaiko

Renginio globėja

Ingrida Šimonytė, LR Ministrė Pirmininkė

Odeta Bložienė

Įmonės „Burokėlis ir krapas“, valdančios restoranų tinklus „Jurgis ir drakonas“, „Brooklyn Brothers“ bei „Detroito sesės“, vadovė

Kuo panašus dantų šepetukas ir investavimas?

Sigita Strockytė-Varnė, SEB banko asmeninių finansų ekspertė

Rasa Tapinienė

Žurnalistė, laidų vedėja

Indrė Viltrakytė

Mados namų „Robert Kalinkin“ bendrasavininkė, pirmosios Lietuvoje sėkmingai išparduotos NFT kolekcijos ir virtualios mados prekės ženklo „The Rebels“ įkūrėja, šiuo metu visą dėmesį skirianti „fashion tech“ industrijos ir skaitmeninės mados plėtrai bei edukacijai apie web3 technologijų galimybes moterims.

Jekaterina Govina

„Response Legal“ partnerė, socialinio projekto „WE Invest“ bendraįkūrėja

Jekaterina yra finansų rinkos ekspertė, buvusi Lietuvos banko finansų rinkos priežiūros vadovė, šiuo metu - socialinės iniciatyvos „WE Invest“ bendrakūrėja. Ji aktyviai skatina moterų lyderystę, verslumą ir finansinės laisvės užtikrinimą per investavimą.  

Ką turiu žinoti jei noriu pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą 

Rosita Kucevičienė, „Orion Asset management“ nekilnojamojo turto investicijų vadovė 

Ne per anksti galvoti apie pensiją: kas svarbiausia pensijų fonduose?

Irtautė Ščerbavičienė, „Brand one ventures“ įkūrėja ir vadovė, „Goindex“ stebėtojų tarybos narė, investuotoja

Aktyviai ir pasyviai valdomi investiciniai fondai: kaip nepasimesti ir išsirinkti

Rena Saribekian, „Synergy Finance“ santykių su klientais partnerė, socialinio projekto „WE Invest“ bendraįkūrėja

Rena yra jau 9 metus investuojanti sertifikuota finansų patarėja, konsultuojanti investavimo strategijos, diversifikuoto portfelio valdymo klausimais. Šiuo metu ji dirba su „Synergy Finance“ konsultuodama klientus, kurių bendra portfelio vertė siekia 120 mln. eurų. Jos teigimu, vis daugiau moterų ir vyrų išreiškia susidomėjimą investuoti, bet nedaug kas randa ryžto pradėti. Tad Renos kasdienis darbas yra padėti investuotojams ir norintiems pradėti investuoti, atrasti savo investavimo kelią ir drąsiai judėti savo finansinės laisvės link.

Eglė Vaitiekūnaitė-Šiuškienė

„Manilla“ generalinė direktorė

Kalbant poetiškai (o taip kalbėti man labai patinka), esu moteris, gyvenanti širdimi, pilna meilės, galva, pilna istorijų ir siela, pilna kibirkščių.

Kalbant konkrečiau (o taip kalbėti man patinka dar labiau), esu laimingos šeimos dukra, mylinti žmona, išdidi trijų vaikų mama, antreprenerė, svajotoja ir biohakerė.

Verslo pasaulyje esu prekės ženklą Manilla valdančios įmonės UAB „Dermofaktorius“ vadovė, rinkodaros ir verslo strategė, procesų analitikė, tvaraus požiūrio į pasaulį ir santykius puoselėtoja.

Asmeniškai tikiu, kad žmogaus laimė ir sėkmė yra daugybės susijusių komponentų visuma, todėl svarbiausia yra suvokti esmę ir atskirti dalykus, kuriuos galime įtakoti nuo tų, kuriems negalime turėti tiesioginio poveikio, tačiau galime juos suprasti, priimti ir ramiai bei išmintingai prie jų prisitaikyti.

Tai ypatingai aktualu kalbant apie investavimą: kaip, kodėl ir kokių prielaidų veikiami renkamės sritis, kurios atrodo patrauklios investuoti (finansus, laiką, ar dėmesį). Nesu įgudusi investavimo specialistė, tačiau vietoje to, kad tokia tapčiau, renkuosi suprasti galimybes ir veikimo principus, kurie leistų investavimo procesą mano gyvenime paversti žaismingu procesu, praplečiančiu mano suvokimą, žinių kokybę ir ryšių lauką. Niekas nežino teisingo ar galutinio sprendimo, tokių nėra, nes savo realybę ir ateitį kuriame patys ir nenutrūkstamai. Tad kalbėkime.

Investavimas per sutelktinio finansavimo platformas: kaip pradėti, grąža ir rizikos

Greta Zarembienė, „Röntgen“ ryšių su investuotojais vadovė

Greta pastaruosius kelerius metus yra atsakinga už investicijų pritraukimą NT projektams „Röntgen“ platformoje. Kasdienis Gretos dėmesys yra nukreiptas į nuolatinę ir betarpišką komunikaciją tiek su pradedančiaisiais, tiek su profesionaliais investuotojais, padedant jiems pasirinkti jų finansinius tikslus bei lūkesčius atitinkačias investicijas. Greta aktyviai prisideda prie iniciatyvų moterų investavimo temomis, siekiant padėti atrakinti jų finansinį potencialą.

Jonė Vaitulevičiūtė

Daugiau nei 12 metų dirba technologijų ir startuolių srityje. Karjerą pradėjusi technologijų gigantėje - IBM, Jonė ją tęsė dirbdama su  priešingai - ypač mažomis technologinėmis įmonėmis - startuoliais, pritraukiant jiems tarptautinį finansavimą bei akceleruojant ankstyvos stadijos verslus. Į rizikos kapitalo sektorių ir investavimą į startuolius Jonė pasuko prieš ketverius metus, tam apčiuopus galimybę rinkoje. Šiuo metu Jonė jau yra investavusi į 50 technologinių startuolių bei kartu su komanda įsteigusi savo rizikos kapitalo fondą - FIRSTPICK.

Nors dauguma sieja šį sektorių - technologijas, startuolius bei investicijas į juos, su didele rizika, aš tai matau kaip ypatingų galimybių sferą. Save realizuoti galima tiek dirbant startuoliuose, tiek į juos investuojančiuose fonduose ar juos remančiuose organizacijose. O galima grąža - tiek finansinė, tiek augimo, yra kur kas didesnė nei tradiciniuose sektoriuose.

Justė Pinkevičienė

Pažangaus ir sparčiai pasaulyje populiarėjančios kosmetikos fabriko COSMOWAY bendraturtė, Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA valdybos narė, įvairių grožio iniciatyvų ir straipsnių, kuriais dalinasi didžiausi informaciniai leidiniai bei portalai, autorė ir dviejų nuostabių vaikų mama, juk be moters gebėjimo disciplinuotai derinti viską, kas jai atrodo svarbiausia, nebūtų grožio.

Vienas dažniausių klausimų, kurių sulaukiu ,,kaip? Kaip suspėti dalyvauti augančiame versle, auginti vaikus ir nepamiršti savęs?“.  ,,DISCIPLINA‘‘  man tapo pagrindiniu atsakymu į šį klausimą. Tik disciplinuotas požiūris bei veiksmai,  leidžia man mokytis kai nemoku, daryti kai labai noriu ir gyvenime neatsisakyti nieko – nei vienos savo profesinės ar asmeninės svajonės.

Lina Banytė – Surplienė

Lina 16 metų dirbo finansų ir mokesčių srityje, užėmė vadovaujančias pareigas vienoje didžiausių pasaulinėje audito ir konsultacijų bendrovėje „PricewaterhouseCoopers”. Tai padėjo Linai ne tik gerai perprasti finansų sistemą, pamatyti įvairių verslų „iš vidaus”, bet ir įgyti mokymų vedimo bei lyderystės patirties.

Lyderystė gyvenime prasideda nuo lyderystės namuose. Pati būdama 3 vaikų mama, Lina prieš 3 metus pradėjo savo projektą „Raising free kids”, kuris skirtas tėvams, norintiems užauginti savimi pasitikinčius ir kritiškai mąstančius vaikus. Panaudodama profesiniame darbe sukauptus įgūdžius, Lina nuolat veda nemokamus internetinius seminarus tėvams apie vaikų finansinį ugdymą, porą kartų per metus organizuoja 5 sav. mokymus tėvams “Finansiškai laisvi vaikai”, kurie padeda tėvams pasijusti ramesniems, kad sėkmingai paruošė vaikus ateičiai.

Lina domisi vaikų ir pinigų tema jau kelerius metus – kalbasi su savo vaikais, skaito literatūrą, dalinasi savo patirtimi Facebook grupėje „Apie vaikus ir pinigus“, bendradarbiauja su įvairiais leidiniais, dalyvauja radijo laidose bei tinklalaidėse.

Lina pati yra išbandžiusi įvairius būdus su savo vaikais, klydusi, vėl bandžiusi ir vėl klydusi, kol atrado efektyvius būdus mokyti vaikus finansinių dalykų.

 

Visi tėvai turi ambiciją užauginti laimingus, sėkmingus ir savimi pasitikinčius žmones. Bet šiuolaikinė visuomenė daro viską, kad mums būtų sunkiau - skatina vaikus nuo mažens kuo daugiau vartoti ir pirkti daiktus, kurių jiems nereikia. Todėl žinau, kad tėvams reikia pagalbos – aiškių patarimų ir veiksmų, kuriuos įgyvendinus jie jausis ramesni

Investavimo rizikos: nebijau, nes žinau ir suprantu

Viktorija Dičpinigaitienė, Lietuvos banko Finansinio raštingumo centro vadovė.

Socialinių mokslų daktarė, mokymąsi laikanti didžiausios svarbos investicija kuriant kiekvieno žmogaus gerovę.

Viktorija daug metų paskyrė gilinimuisi į pensijų sritį, o šiuo metu visą savo dėmesį koncentruoja į visuomenės raštingumo didinimo klausimus. Dirbdama Lietuvos banke, savo kasdieniu prioritetu laiko vertės kūrimą visuomenei: Viktorija tiki, kad tinkamai ir kryptingai dedant pastangas, galima pasiekti, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas jaustųsi žinantis ir galintis daugiau bei turintis pakankamai kokybiškos informacijos, padedančios drąsiai priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Viktorija nuolatos sau primena, kad kuriant vertę visuomenei svarbiausia negęstantis entuziazmas, darbas negailint laiko ir jėgų bei nuoširdus rūpinimasis savo artimu.

Liucija Zubrutė

„Verslo žinių“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja, portalo vz.lt redaktorė

Lena Sokolovska

„Uoga Uoga“ įkūrėja

Lena yra Uoga Uoga įkūrėja ir išskirtinai natūralios, lietuviškos dekoratyvinės kosmetikos priemonių formulių autorė. Be to, kad vysto verslą Lena yra aistringa dekoratyvinės kosmetikos produktų kūrėja. Ji taip pat tiki, kad jei viską darai nuosekliai, galiausiai tau pavyksta viskas ką sugalvojai. Taip pat Lena įsitikinusi, kad geras išpildymas yra svarbiau už pačią idėją.

Anastasija Plotnikova

„Hodl Services” vadovė 

Viktorija Trimbel

„Quantum Capital“ vadovė, profesionali valdybų narė, bendrovių valdysenos ir finansų ekspertė.

Viktorija Trimbel turi daugiau nei 29 metus patirties finansų rinkose ir strateginiame bei korporatyviniame valdyme, kuriant ir įgyvendinant verslo strategijas, stambius investicinius projektus privačiame bei viešajame sektoriuose, pritraukiant jiems finansavimą. Viktorija buvo viena iš Finansų analitikų asociacijos įkūrėjų bei lyderių, skiriant didelį dėmesį ne tik nuolatiniam asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, bet ir visuomenės finansinio raštingumo didinimui, o šiuo metu su partneriais Lietuvos Junior Achievement bei Rotary visame pasaulyje ruošianti projektą ukrainiečių verslumo ir STEAM įgūdžių stiprinimui.

Ji ne tik nuo mažens mokė savo dukras finansinio raštingumo, bet ir profesinį kelią investiciniame banke „Suprema“ pradėjo lygiai 2 savaitės prieš vyriausios dukros gimimą, jau tais laikais dirbdama nuotoliniu būdu namuose, atvažiuodama su vežimėlyje miegančia dukra į biurą susitikti su klientais ar į Vertybinių popierių komisiją su jau paruoštais įmonių dokumentais listingavimui biržoje. Viktorijos dukra Gabija buvo vadinama mažaja makleryte, ir kartu su seserimi Kamile naudojosi įvairiais savo amžiui prieinamais bankų siūlomais finansiniais instrumentais jau nuo 5 metų.

Ornela Ramašauskaitė

Meno rinkos ekspertė, agentūros „artXchange Global“ vadovė.

Ornela investavimo į meną konsultantės karjerą pradėjo 2008 m. meno kūrinių aukcionų namuose. Ornela yra prisidėjusi prie eilės interesantų konsultavimo, tarptautinių ir vietinių privačių meno kūrinių kolekcijų formavimo ir investicinių meno kūrinių sandorių bei meno projektų („Fondazione Amedeo Modigliani” (Italija) parodos ambasadorė, buvusi Ministro Pirmininko visuomeninė konsultantė kultūros klausimais, kūrybinių industrijų docentė-praktikė ir kt.). Ornela yra meno rinkos agentūros „artXchange Global“ įkūrėja, aktyviai besistengianti demistifikuoti investavimą į meną bei edukuoti visuomenę, kad menas yra ir prieinama, ir įdomi investicija.

Justina Bučinskaitė

Vaikų finansinio raštingumo programėlės POKLET bendraįkūrėja, investuotoja

Parduoti ar išgerti? Kaip brangsta investicinis vynas

Arūnas Starkus, „Vyno klubo" ir Lietuvos someljė mokyklos įkūrėjas, „Vyno žurnalo" vyr. redaktorius 

Pagrindinės finansinės priemonės (akcijos, obligacijos) ir kaip į jas investuoti 

Laura Šeškienė, finansų ir investicijų patarėja, finansinio raštingumo lektorė, investuotoja

Pranešėjų sąrašas pildomas

Ingrida Šimonytė
photo
Ingrida Šimonytė
LR Ministrė Pirmininkė

Ingrida Šimonytė
LR Ministrė Pirmininkė
Odeta Bložienė
photo
Odeta Bložienė
Įmonės „Burokėlis ir krapas“, valdančios restoranų tinklus „Jurgis ir drakonas“, „Brooklyn Brothers“ bei „Detroito sesės“, vadovė

Odeta Bložienė
Įmonės „Burokėlis ir krapas“, valdančios restoranų tinklus „Jurgis ir drakonas“, „Brooklyn Brothers“ bei „Detroito sesės“, vadovė
Sigita Strockytė-Varnė
photo
Sigita Strockytė-Varnė
SEB banko asmeninių finansų ekspertė

Sigita Strockytė-Varnė
SEB banko asmeninių finansų ekspertė
Rasa Tapinienė
photo
Rasa Tapinienė
Žurnalistė, laidų vedėja

Rasa Tapinienė
Žurnalistė, laidų vedėja
Indrė Viltrakytė
photo
Indrė Viltrakytė
Mados namų „Robert Kalinkin“ bendrasavininkė, pirmosios Lietuvoje sėkmingai išparduotos NFT kolekcijos ir virtualios mados prekės ženklo „The Rebels“ įkūrėja

Indrė Viltrakytė
Mados namų „Robert Kalinkin“ bendrasavininkė, pirmosios Lietuvoje sėkmingai išparduotos NFT kolekcijos ir virtualios mados prekės ženklo „The Rebels“ įkūrėja
Jekaterina Govina
photo
Jekaterina Govina
„Response Legal“ partnerė, socialinio projekto „WE Invest“ bendraįkūrėja

Jekaterina Govina
„Response Legal“ partnerė, socialinio projekto „WE Invest“ bendraįkūrėja
Rosita Kucevičienė
photo
Rosita Kucevičienė
„Orion Asset management“ nekilnojamojo turto investicijų vadovė 

Rosita Kucevičienė
„Orion Asset management“ nekilnojamojo turto investicijų vadovė 
Irtautė Ščerbavičienė
photo
Irtautė Ščerbavičienė
„Brand one ventures“ įkūrėja ir vadovė, „Goindex“ stebėtojų tarybos narė, investuotoja

Irtautė Ščerbavičienė
„Brand one ventures“ įkūrėja ir vadovė, „Goindex“ stebėtojų tarybos narė, investuotoja
Rena Saribekian
photo
Rena Saribekian
„Synergy Finance“ santykių su klientais partnerė, socialinio projekto „WE Invest“ bendrakūrėja

Rena Saribekian
„Synergy Finance“ santykių su klientais partnerė, socialinio projekto „WE Invest“ bendrakūrėja
Eglė Vaitiekūnaitė-Šiuškienė
photo
Eglė Vaitiekūnaitė-Šiuškienė
„Manilla“ generalinė direktorė

Eglė Vaitiekūnaitė-Šiuškienė
„Manilla“ generalinė direktorė
Greta Zarembienė
photo
Greta Zarembienė
„Röntgen“ ryšių su investuotojais vadovė

Greta Zarembienė
„Röntgen“ ryšių su investuotojais vadovė
Jonė Vaitulevičiūtė
photo
Jonė Vaitulevičiūtė
Rizikos kapitalo fondo FIRSTPICK įkūrėja, partnerė

Jonė Vaitulevičiūtė
Rizikos kapitalo fondo FIRSTPICK įkūrėja, partnerė
Justė Pinkevičienė
photo
Justė Pinkevičienė
Kosmetikos fabriko COSMOWAY bendraturtė, Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA valdybos narė, straipsnių autorė

Justė Pinkevičienė
Kosmetikos fabriko COSMOWAY bendraturtė, Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA valdybos narė, straipsnių autorė
Lina Banytė – Surplienė
photo
Lina Banytė – Surplienė
Mokesčių ekspertė „Raising free kids“ įkūrėja, knygos „Apie pinigus su vaikais“ autorė

Lina Banytė – Surplienė
Mokesčių ekspertė „Raising free kids“ įkūrėja, knygos „Apie pinigus su vaikais“ autorė
Viktorija Dičpinigaitienė
photo
Viktorija Dičpinigaitienė
Lietuvos banko Finansinio raštingumo centro vadovė

Viktorija Dičpinigaitienė
Lietuvos banko Finansinio raštingumo centro vadovė
Liucija Zubrutė
photo
Liucija Zubrutė
„Verslo žinių“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja, portalo vz.lt redaktorė

Liucija Zubrutė
„Verslo žinių“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja, portalo vz.lt redaktorė
Lena Sokolovska
photo
Lena Sokolovska
„Uoga Uoga“ įkūrėja

Lena Sokolovska
„Uoga Uoga“ įkūrėja
Anastasija Plotnikova
photo
Anastasija Plotnikova
„Hodl Services” vadovė 

Anastasija Plotnikova
„Hodl Services” vadovė 
Viktorija Trimbel
photo
Viktorija Trimbel
„Quantum Capital“ vadovė, profesionali valdybų narė, bendrovių valdysenos ir finansų ekspertė

Viktorija Trimbel
„Quantum Capital“ vadovė, profesionali valdybų narė, bendrovių valdysenos ir finansų ekspertė
Ornela Ramašauskaitė
photo
Ornela Ramašauskaitė
Meno rinkos ekspertė, agentūros „artXchange Global“ vadovė

Ornela Ramašauskaitė
Meno rinkos ekspertė, agentūros „artXchange Global“ vadovė
Justina Bučinskaitė
photo
Justina Bučinskaitė
Vaikų finansinio raštingumo programėlės POKLET bendraįkūrėja, investuotoja

Justina Bučinskaitė
Vaikų finansinio raštingumo programėlės POKLET bendraįkūrėja, investuotoja
Arūnas Starkus
photo
Arūnas Starkus
„Vyno klubo" ir Lietuvos someljė mokyklos įkūrėjas, „Vyno žurnalo" vyr. redaktorius 

Arūnas Starkus
„Vyno klubo" ir Lietuvos someljė mokyklos įkūrėjas, „Vyno žurnalo" vyr. redaktorius 
Laura Šeškienė
photo
Laura Šeškienė
Finansų ir investicijų patarėja, finansinio raštingumo lektorė, investuotoja

Laura Šeškienė
Finansų ir investicijų patarėja, finansinio raštingumo lektorė, investuotoja

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus