Investuotoju festivalis mano pinigai
2024 m. birželio 15 d.

Kviečiame registruotis - Jus pirmuosius informuosime apie renginius investavimo tema

Dalyvių atsiliepimai

Man tokio formato renginio didžiausia vertė - skirtingų žmonių (amžius, išsilavinimas, vertybės, požiūriai) patirtys per pasakojamas asmenines istorijas. Mano atveju, prieš beveik 20 m. investicija į loftą ir panaši istorija išgirsta ir jauno investuotojo. Smagu pasidalinti patirtimis ir požiūriais į NT. Čia susitinka įvairios patirtys nuo vis nesiryžtančio investuotojo iki patyrusio! 

 

Dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos direktorė, Vilniaus Prekybos Pramonės ir Amatų rūmų viceprezidentė, investuotoja 

Dr. Birutė Miškinienė
Andrius Francas

Puiki galimybė gauti idėjų ir minčių, suprasti ką kiti kolegos investuotojai daro. Naudinga tiek pradedančiam, konservatyviam ar aktyviam investuotojui, nes temos vystomos trijose skirtingose salėse. Pertraukų metu galimybė pabendrauti tiek su pranešėjais tiek su kolegomis leidžia dalintis patirtimis nejaučiant jokios konkurencijos. Taip pat puiki erdvė šviesti savo vaikus, jei jie domisi investavimu. 

 

Andrius Francas, „Alliance for Recruitment“ partneris

Verslo žinių renginys paliko įspūdį tiek kaip pranešėjui, tiek kaip dalyviui klausantis kitų įdomių žmonių. Labai nustebino komandos darbas, kur kiekvienas turėjo savo rolę ir ją atliko puikiai. Buvo jaučiamas rūpestis kiekvienu dalyviu ir akivaizdžiai stengiamasi, kad visi jaustųsi gerai. Žodis investavimas ir finansų rinkos yra labai plačiai panaudojamos sąvokos, todėl džiaugiuosi, kad pranešėjai buvo pakviesti kalbėti apie įvairaus pobūdžio investavimą į akcijas, obligacijas, NT, sutelktinio investavimo platformas ir kt. bei spekuliacijas akcijų rinkoje. Renginio duodama nauda, jog po pranešimo kiekvienas besidomintis konkrečia tema gali tiesiogiai pakalbinti ir užduoti klausimus, susirasti bendraminčių ir pasidalinti savo įžvalgomis. Na ir žinoma, gerai praleisti laiką malonioje aplinkoje, kurioje visi susirinkę dėl vieno tikslo - pagilinti turimas žinias apie investavimą, susirasti naujų kontaktų, pakalbėti bendromis temomis. Dešimt pliusų ir nė vieno minuso! 

 

Mindaugas Navickas, investuotojas 

Mindaugas Navickas
Dovydas Pauliukonis

Investuotojų festivalis Mano pinigai  - vieta, kurioje susitinka besidomintys, pradedantieji, pažengę ir profesionalai. Įdomu susitikti su pažįstamais, praplėsti bendraminčių ratą bei pasidalinti savo patirtimi ir suteikti vieni kitiems įdomių įžvalgų dėl ateities investicijų! Profesionalus ir įkvepiantis renginys, į kurį norisi sugrįžti!

 

Dovydas Pauliukonis, Knygos.lt CEO 

Tai puikus renginys tiek pradedantiems, tiek jau pažengusiems investuotojams. Aiškiai suskirstytas turinys labai padeda klausytojams atsirinkti jiems aktualias temas, o patys pranešimai kokybiški ir pritaikyti konkrečiai auditorijai. Labai džiaugiuosi, kad investavimo tema vis labiau populiarėja ir kartu įgalina vis daugiau besidominčių žmonių gauti žinių bei pradėti savo investuotojo kelią. Linkiu ir toliau tęsti šias konferencijas. 

 

Indrė Dargytė, investuotoja, „BeMyBond“ obligacijų platformos vadovė ir „Eika Asset Management“ valdybos narė 

Indrė Dargytė

Akimirkos iš ankstesnių metų

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus