• Verslo derybų instrumentai

    Viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
    Birželio 14 d., 2017 m.

Apie mokymus

Leistis į derybas su žmogumi, kuris atrodo turįs daugiau galių nei jūs, skamba bauginančiai. Kita vertus, tokios aplinkybės susiklosto itin dažnai. Stiprią derybinę galią turi ir galimas klientas, su kuriuo tikitės sudaryti metų sandorį, ir vadovas, pokalbį su kuriuo dėl didesnės algos vis atidėliojate.

Visose gyvenimo situacijose svarbu pasitikėti savo jėgomis. Derybose jausitės tvirtai tada, kai gebėsite naudotis tam tikrais instrumentais, išmanysite, kaip juos pasitelkti ruošiantis deryboms, renkant ir sisteminant informaciją, rikiuojant argumentus.

Kad derybos baigtųsi sandoriu, labai svarbu tinkamai derybas vesti. Taigi šiuose mokymuose ugdysite gebėjimus, kurių reikia sėkmingai valdyti derybų eigą.

Už derybų stalo visuomet susėda ne tik dalyviai, bet ir jų asmeninės ambicijos. Taigi šiuose mokymuose skirsime laiko įvaldyti metodus, kurie padės su jomis tvarkytis. Taip pat išmoksite metodų, kurie padės valdyti sudėtingas, nenumatytas situacijas.

Šiuose praktika grįstuose mokymuose išmoksite:

  • Efektyviai pasirengti deryboms, taikant tikslų diferencijavimo ir vizualizavimo metodus
  • Spręsti derybų problemas pasitelkiant 4 mąstymo būdų metodą
  • Taikyti netradicinius metodus dalijant „derybų pyragą“
  • Paveikti ir valdyti derybų eigą pasitelkiant argumentų diferencijavimo metodą
  • Suvaldyti derybų partnerių spaudimą ir ambicijas naudojant skirtingus metodus

Renkame ne didesnę nei 14 dalyvių grupę.

Mokymus veda

Darius Rupšlaukis, „DerybosLT“ įkūrėjas: „Atėjau į pasaulį derėdamasis, derėsiuosi ir grįždamas į Rojų.“

Darius yra derybininkas praktikas, pardavimų srityje dirbantis nuo 1995 metų. Lektorius yra dirbęs pardavimų vadovu, vadovavo viešbučiui „Europa City Vilnius“.

Nuo 1999 metų Darius veda mokymus ir konsultuoja bendroves derybų, pardavimo, klientų aptarnavimo ir kitomis temomis. Taigi bet kokias teorines žinias lektorius yra ne kartą taikęs praktikoje.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva