Konkursas

Pradedami metų teisininko rinkimai

„Verslo žinios“ ir „Infolex“ drauge su Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacija (B.I.T.A.) kviečia dalyvauti Metų įmonės teisininko (-ės) ir Metų viešojo sektoriaus teisininko (-ės) rinkimuose.

Metų teisininko rinkimuose kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus ir advokatus.

Paraiškas Metų įmonės teisininko (-ės) ir Metų viešojo sektoriaus teisininko (-ės) rinkimams galima teikti iki kovo 2 dienos. Kandidatūras į Metų teisininko titulą gali siūlyti pats nominantas arba teisininko vadovai bei kolegos, užpildę kriterijus atitinkančią anketą čia.

Nugalėtojai bus apdovanoti  kovo 17-ąją vyksiančioje bendrovių teisės metinėje konferencijoje „Teisės PRO“.

„Metų teisininko“ konkurso nugalėtojus Infolex apdovanos asmenine 600 EUR vertės Infolex „Teisininkas PRO“ ar „Infolex Atitikties“ plano prenumerata metams pasirinktinai.

Anketa

Metų teisininkas bus renkamas pagal šiuos kriterijus:

1. Reikšmingiausias metų projektas (pvz., laimėta byla, įgyvendintas modernus projektas, pasirašyta sutartis, įsigijimas ir kt.).

2. Pagalba kolegoms (pvz., kiek asmuo yra paslaugus ir padeda įmonės ar institucijos kitų padalinių darbuotojams).

3. Aktyvumas socialinėje veikloje (pvz., aktyvus įsitraukimas į įvairias profesines ir/ar socialines organizacijas, dalyvavimas visuomeniniame gyvenime, veikloje, matomumas viešojoje erdvėje ir kt.).

4. Inovacijų kūrimas ir diegimas (pvz. inovatyviai organizuojamas padalinio darbas, informacinių technologijų panaudojimas procese, korporatyvinių inovacijų diegimas ar skatinimas).

 

Vertins komisija

Nugalėtojus – Metų įmonės teisininką (-ę) ir Metų viešojo sektoriaus teisininką (-ę) – iš šio sąrašo išrinks speciali konkurso komisija. Jie bus apdovanoti konferencijoje „Teisės PRO“, kovo 17 d. 

 

Konkurso komisijos nariai


Prof. dr. Tomas Davulis, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas

 


dr. Gintarė Makauskaitė-Samuolė, „Infolex“ teisės skyriaus vadovė

 


Vaiva Degutienė, Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacijos B.I.T.A. narė, „Vilniaus energija“/ „Litesko“, teisės direktoriaus pavaduotoja, vadovaujanti atitikties pareigūnė

 


Prof. dr. Lyra Jakulevičienė, Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos dekanė

 


Neringa Narbutė, „Revolut“ teisės skyriaus vadovė Europoje, Metų įmonės teisininkė 2021

 


Gintarė Rastenė, „Litgrid“ rizikų valdymo vadovė, Metų viešojo sektoriaus teisininkė 2021

 

Anketa

 

 

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus