• Teisės PRO

  Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, M.K.Čiurlionio g. 84, Vilnius
  Balandžio 6 d., 2017
  Iki renginio liko

Konferencijos partneriai

logologologologo

Pagrindinės konferencijos temos:

 • Geriausia teisės padalinių praktika ir inovacijos.
 • Bendrovių valdymas: teisinių aspektų įtaką verslo sprendimams.
 • Įmonės (vidinio) teisininko indėlis į pažangių principų įgyvendinimą.
 • Teisės studijų ateitis – kaip bus ruošiami teisininkai per artimiausius 30 metų?
 • Teisės naujienos ir naujausi įstatymų projektai.

Naujasis įmonės teisininko vaidmuo tvaraus verslo vertės kūrime

Rytis Ambrazevičius, asociacijos „Baltic Institute of Corporate Governance“ prezidentas

Teo ir Omnitel apjungimas: teisinis įmonių sujungimas ir personalo iššūkiai

Giedrė Kaminskaitė - Salters, „Telia Lietuva“ Teisės padalinio vadovė

Ramūnas Bagdonas, „Telia Lietuva“ Žmogiškųjų išteklių padalinio vadovas

Teisės studijų ateitis – kaip bus ruošiami teisininkai per artimiausius 30 metų?

prof. dr. Tomas Davulis, VU Teisės fakulteto dekanas

prof. dr. Lyra Jakulevičienė, MRU teisės fakulteto dekanė

Renginio metu apdovanosime „Metų įmonės teisininką“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininką“

Daugiau informacijos rasite čia.

Efektyvi teisės paslauga - "Lietuvos energijos" atvejis: LEAN ir teisės funkcijai (ne)pakeliui? Rezultatai kalba patys už save!

Ieva Lauraitytė, „Lietuvos energijos“ Teisės padalinio vadovė

Juridinių asmenų turtinių ir neturtinių teisių konstitucinė apsauga

Egidijus Šileikis, Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėjas

Tarp lojalumo ir teisėtumo. Teisininko pasirinkimas.

Darius Raulušaitis, advokatų kontoros „Sorainen“ advokatas, ekspertas

Pranešėjai

Milda Vainiutė
photo
Milda Vainiutė
LR teisingumo ministrė

Milda Vainiutė
LR teisingumo ministrė
Rytis Ambrazevičius
photo
Rytis Ambrazevičius
Asociacijos „Baltic Institute of Corporate Governance“ prezidentas

Rytis Ambrazevičius yra gerąją viešųjų ir privačiųjų įmonių valdysenos praktiką Baltijos šalyse skatinančio Baltic Institute of Corporate Governance prezidentas, nepriklausomas energetikos įmonių grupės „EPSO-G“ Valdybos narys ir pirmininkas.

Rytis daugiau nei 20 metų dirbo aukščiausio lygio vadovaujamose pozicijose tarptautinėse ir Lietuvos bendrovėse, tarp kurių – “Omnitel” (dabar “Telia Lietuva”), “Mandatum Life Baltics”, “Sampo Life”, “Falck Security” (dabar “G4S”) ir SBA. Jis taip pat turi daugiau nei 10 metų darbo valdybose patirties ir yra buvęs “Sampo” grupės įmonių, bendrovių “Baltik Vairas” ir “Klaipėdos nafta” valdybų nariu bei pirmininku. Rytis yra baigęs Kauno technologijos universitetą ir Vilniaus universiteto tarptautinę verslo mokyklą.

Rytis Ambrazevičius
Asociacijos „Baltic Institute of Corporate Governance“ prezidentas
Lyra Jakulevičienė
photo
Lyra Jakulevičienė
MRU Teisės fakulteto dekanė

Lyra Jakulevičienė yra tarptautinės teisės profesorė, virš 15 metų dėstanti Lietuvos ir užsienio universitetuose. Ji yra konsultavusi daugelį Europos valstybių ir tarptautines organizacijas žmogaus teisių klausimais, sukūrusi ir įgyvendinusi sėkmingas teisės mokymo programas (sistemas) visų ES valstybių praktikams ir teisėjams migracijos ir žmogaus teisių srityje. Vienas naujesnių mokymų projektų skirtas Meksikos, Malaizijos, Indonezijos, Irako ir Makedonijos praktikams.

Beveik du dešimtmečius Lyra vadovavo dvejoms Jungtinių Tautų agentūroms, daugybei tarptautinių projektų. Nuo 2015 m. vadovavimo patirtį taiko akademinėje bendruomenėje, kur ji vadovauja didžiausiam Lietuvoje Teisės fakultetui Mykolo Romerio universitete. Dviejų knygų ir virš 30 mokslinių straipsnių autorė.

 

Lyra Jakulevičienė
MRU Teisės fakulteto dekanė
Giedrė Kaminskaitė - Salters
photo
Giedrė Kaminskaitė - Salters
„Telia Lietuva“ Teisės padalinio vadovė

Giedrė Kaminskaitė - Salters
„Telia Lietuva“ Teisės padalinio vadovė
Ramūnas Bagdonas
photo
Ramūnas Bagdonas
„Telia Lietuva“ Žmogiškųjų išteklių padalinio vadovas

Ramūnas Bagdonas yra  didžiausios Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėjos bendrovės „Telia Lietuva“ Žmogiškųjų išteklių padalinio vadovas. Nuo 2013 m. šias pareigas einantis Ramūnas prisidėjo, dar tuomet, prie „Teo“ pozicijų įtvirtinimo tarp geriausių šalies darbdavių, įmonės stiprinimo ir jos darbuotojų vertės kūrimo.

Prieš tampant „Teo“ personalo skyriaus direktoriumi Ramūnas dirbo bendrovėje „Philip Morris International“, kur ėjo personalo strategijos ir planavimo vadovo pareigas įmonės centrinėje būstinėje Lozanoje, Šveicarijoje.

Bendrovėje „Philip Morris“ R.Bagdonas iš viso dirbo 13 metų, į Lietuvą jis sugrįš po daugiau nei šešerius metus užsienyje trukusios karjeros. Nuo 2002 iki 2008 metų specialistas dirbdamas Lietuvoje vadovavo mūsų šalyje veikiančios įmonės personalo padaliniui, vėliau buvo atsakingas už trijų Baltijos šalių personalo politikos formavimą. 2008 metais R.Bagdonas karjerą tęsė Lenkijoje, kur vadovavo šios šalies bei Baltijos šalių personalo padaliniui. Pastaruosius dvejus metus Šveicarijoje buvo atsakingas už visos 88 tūkst. darbuotojų turinčios korporacijos personalo strategiją ir planavimą.

Ramūnas Bagdonas
„Telia Lietuva“ Žmogiškųjų išteklių padalinio vadovas
Tomas Davulis
photo
Tomas Davulis
VU Teisės fakulteto dekanas

Dr. Tomas Davulis yra ES ir tarptautinės darbo teisės ekspertas, VU Teisės fakulteto profesorius, daugybės mokslinių projektų vadovas ir straipsnių autorius darbo rinkos, kolektyvinių darbo santykių, asmenų lygiateisiškumo bei žmogaus socialinių teisių srityse. Darbo santykių ir valstybinio socialinio draudimo teisinio-administracinio modelio projekto grupės vadovas. 2016 m. prof. dr. Tomą Davulį verslo bendruomenė įvertino 2 apdovanojimais: Lietuvos verslo konfederacija (LVK) - „Partnerystės lyderis“ už reikšmingą indėlį į Lietuvos ekonominio konkurencingumo didinimą, verslo aplinkos gerinimą ir naujų darbo vietų kūrimą bei Investuotojų forumas - „Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ už naujo darbo kodekso kūrimą.

Tomas Davulis
VU Teisės fakulteto dekanas
Gabija Kuncytė
photo
Gabija Kuncytė
EPSO-G Teisės ir korporatyvinio valdymo direktorė

Gabija Kuncytė yra energijos perdavimo ir biržų operatorių įmonių grupės EPSO-G teisės ir korporatyvinio valdymo direktorė. Ji atsakinga už  gerosios valdysenos, pagrįstos tarptautinių organizacijų patirtimi bei gerąją valdymo praktika, sistemos suformavimą bei įdiegimą visose grupės įmonėse, o taip pat jos nuolatinį tobulinimą bei priežiūrą.

Prieš pradėdama eiti šias pareigas G. Kuncytė vadovavo AB „Klaipėdos nafta“ teisės skyriui, suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimo metu, o iki tol dirbo teisės vadove pagal Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko standartus veikiančioje „E energija“ įmonių grupėje bei tokiose verslo ir energetikos srityse pirmaujančiose advokatų kontorose, kaip „PR1MUS“ ir „Eversheds Saladžius“.

Gabija yra Vilniaus universiteto tarptautines ir Europos Sąjungos teisės magistrė. Savo patirtimi ir žiniomis korporatyvinio valdymo srityje ji nuolat dalinasi įvairiuose seminaruose ir konferencijose.

Gabija Kuncytė
EPSO-G Teisės ir korporatyvinio valdymo direktorė
Rolandas Zukas
photo
Rolandas Zukas
EPSO-G generalinis direktorius

Rolandas Zukas yra energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės EPSO-G generalinis direktorius. Svarbiausias daugiau nei 1 000 kvalifikuotų darbuotojų turinčios EPSO-G grupės tikslas - efektyviai ir numatytu laiku įgyvendinti valstybei svarbius energetikos infrastruktūros plėtros projektus, siekiant Nacionalinės energetikos strategijoje nustatytų tikslų, taip kuriant tvarią ilgalaikę vertę akcininkui Lietuvos valstybei, žmonėms ir šalies ūkiui.

Prieš pradėdamas eiti šias pareigas R. Zukas dirbo AB „Klaipėdos nafta“ Suskystintų gamtinių dujų terminalo (SGDT) departamento direktoriumi, UAB „Energijos tiekimas“ valdybos nariu ir generaliniu direktoriumi. Profesinę karjerą R. Zukas pradėjo telekomunikacijų sektoriuje TEO LT.

R. Zukas yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto transporto inžinerinės ekonomikos bakalauras ir ISM universiteto vadybos magistras.

Rolandas Zukas
EPSO-G generalinis direktorius
Irmantas Švažas
photo
Irmantas Švažas
UAB „AL holdingas“ generalinis direktorius

Irmantas Švažas yra UAB „AL holdingas“, valdančio didžiausią Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos įmonių grupę „Alma littera“, generalinis direktorius.

Irmantas Švažas
UAB „AL holdingas“ generalinis direktorius
Vaiva Borisienė
photo
Vaiva Borisienė
UAB „AL holdingas“ Teisės skyriaus vadovė

Vaiva Borisienė yra UAB „AL holdingas“, teikiančio teisines paslaugas visoms įmonių grupės įmonėms, viešosioms įstaigoms, Teisės skyriaus vadovė.

Vaiva Borisienė
UAB „AL holdingas“ Teisės skyriaus vadovė
Ieva Lauraitytė
photo
Ieva Lauraitytė
UAB „Lietuvos energija“ Teisės tarnybos direktorė

Ieva Lauraitytė yra „Lietuvos energijos“ teisės tarnybos direktorė, atsakinga už „Lietuvos energijos“ grupės pirkimų, teisės ir atitikties sritis. „Lietuvos energijos“ grupė – tai valstybės valdoma, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Pagrindinė Grupės veikla apima elektros ir šilumos energijos gamybą, tiekimą, elektros energijos prekybą ir skirstymą, prekybą gamtinėmis dujomis, jų skirstymą, taip pat elektros energetikos ūkio aptarnavimą ir plėtrą.

Ieva Lauraitytė
UAB „Lietuvos energija“ Teisės tarnybos direktorė
Egidijus Šileikis
photo
Egidijus Šileikis
Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėjas

Dr. Egidijus Šileikis yra žymus Lietuvos teisininkas, konstitucinės teisės ekspertas, VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros profesorius, monografijų  ir daugelio mokslo straipsnių konstitucinės teisės, politinių partijų veiklos klausimais autorius, daktaro disertaciją apgynęs Frankfurto prie Maino universitete. Nuo 2008 m. iki dabar prof. dr. Egidijus Šileikis yra Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėjas. 

Egidijus Šileikis
Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėjas
Vilius Nikitinas
photo
Vilius Nikitinas
Konferenciją veda ir moderuoja Dr. Vilius Nikitinas, BITA prezidentas, Nepriklausomas valdybų narys

Vilius Nikitinas
Konferenciją veda ir moderuoja Dr. Vilius Nikitinas, BITA prezidentas, Nepriklausomas valdybų narys
Sigita Rudėnaitė
photo
Sigita Rudėnaitė
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė

Sigita Rudėnaitė 1987 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete įgijo teisininkės specialybę. Pagal tuo metu galiojusią tvarką gavo paskyrimą dirbti advokatūroje ir šešis mėnesius stažavosi Vilniaus 1-ojoje advokatų kontoroje. 1988 - 1997 m dirbo advokate Utenos advokatų kontoroje. 1997 m. sausio mėnesį tapo Utenos rajono apylinkės teisėja.

1999 - 2000 m. Aukštesniojo administracinio teismo teisėja. 2001-2003 m Vilniaus apygardos teismo teisėja. 2003 – 2004 m Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėja. 2004 - 2008 m Lietuvos Vyriausiojo administracinio teismo teisėja.

Nuo 2008 m Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėja. Nuo 2012 m gegužės - Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė.

Sigita Rudėnaitė
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė
Edvinas Meškys
photo
Edvinas Meškys
UAB „Sicor Biotech“ teisės departamento vadovas

Dr. Edvinas Meškys yra įmonės Sicor Biotech UAB, priklausančios vienai didžiausių pasaulyje farmacijos kompanijai „TEVA“, teisės departamento vadovas Baltijos šalyse bei advokatų kontoros „Ellex Valiūnas“ vyresnysis teisininkas ir advokatas. Edvinas turi daugiau kaip 8 metus teisinės patirties gyvybės mokslų, maisto, gėrimų ir tabako, azartinių lošimų, konkurencijos, energetikos ir nekilnojamojo turto srityse.

Edvinas Meškys
UAB „Sicor Biotech“ teisės departamento vadovas
Rytis Juozapavičius
photo
Rytis Juozapavičius
FranklinCovey partneris

Rytis Juozapavičius, FranklinCovey partneris, beveik 10 metų fasilituoja asmeninio efektyvumo programas bei 25 metus praktikuoja Zen meditaciją. Rytis liudija, kaip mindfulness ar kitaip vadinamos meditacijos pratybos padeda žinių darbuotojams mažiau dirbant pasiekti daugiau. Reguliaria diafragminio kvėpavimo stebėsena grįstos pratybos gali transformuoti, kaip Jūs suvokiate savo darbo tikslus, santykius su Jums svarbiais asmenimis ir su savimi.

Rytis Juozapavičius
FranklinCovey partneris
Darius Raulušaitis
photo
Darius Raulušaitis
„Sorainen“ advokatas, ekspertas

Advokatas Darius Raulušaitis prie advokatų kontoros „Sorainen“ prisijungė 2016 m. Jis yra Ginčų sprendimo grupės narys ir konsultuoja klientus finansinių, ekonominių, mokesčių ir kitų nusikaltimų bylose bei susijusiuose tyrimuose. Prieš prisijungdamas prie „Sorainen“, Darius antrą 2015 m. pusmetį laikinai vadovavo Lietuvos Respublikos generalinei prokuratūrai ir penkerius metus ėjo generalinio prokuroro pavaduotojo pareigas.

Per septyniolika darbo prokuratūroje metų Darius prokuroro pareigas ėjo visų grandžių prokuratūrose ir buvo atsakingas už ekonominių, finansinių bei su mokesčiais susijusių nusikaltimų tyrimus. Per ketverius tarnybos metus apylinkės prokuratūroje, vienerius apygardos prokuroru ir šešerius generalinės prokuratūros prokuroru jis sukaupė didžiulę patirtį tokių nusikaltimų tyrimo srityje.

Eidamas generalinio prokuroro pavaduotojo ir laikinojo prokuratūros vadovo pareigas, Darius buvo atsakingas už prokuratūrų, ikiteisminio tyrimo įstaigų ir kriminalinės žvalgybos subjektų veiklos koordinavimą ir kontrolę. Be to, aktyviai dalyvavo teisėkūroje – buvo teisingumo ministro sudarytų baudžiamojo proceso kodekso ir baudžiamojo kodekso priežiūros komitetų nariu, ministro pirmininko sudarytų tarpžinybinės komisijos kovai su korupcija koordinuoti, komisijos valstybės ekonominės bei finansinės kontrolės ir teisėsaugos institucijų bendradarbiavimui koordinuoti nariu, vidaus reikalų ministro sudarytos tarpžinybinės komisijos Viešojo saugumo plėtros 2015-2025 m. programos įgyvendinimo ir veiksmingumo stebėsenai atlikti nariu.

 

Darius Raulušaitis
„Sorainen“ advokatas, ekspertas
Ingrida Kudabienė
photo
Ingrida Kudabienė
„Lietuvos energija“, UAB įmonių grupės įmonės - UAB Verslo aptarnavimo centro Teisės paslaugų centro vadovė

Ingrida šiuo metu – „Lietuvos energija“, UAB įmonių grupės įmonės - UAB Verslo aptarnavimo centro Teisės paslaugų centro vadovė

Vilniaus universiteto teisės magistrė. Teisininko karjerą pradėjusi LR Sveikatos apsaugos ministerijoje, UAB „Būsto paskolų draudimas“, 2003 metais pradėjo dirbti energetikos srityje, prisijungdama prie bendrovės Rytų skirstomieji tinklai, vėliau karjerą tęsė bendrovėje LESTO. 2014 metų pabaigoje perėjo dirbti į „Lietuvos dujas“, nuo 2016 metų sausio 1 dienos vadovavo AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) Teisės departamentui. Įgyvendinus „Lietuvos energija“, UAB įmonių grupės teisės funkcijos centralizavimo projektą, šiuo metu vadovauja Lietuvos energijos grupės įmonėms teisines paslaugas teikiančiai teisininkų komandai.

Ingrida Kudabienė
„Lietuvos energija“, UAB įmonių grupės įmonės - UAB Verslo aptarnavimo centro Teisės paslaugų centro vadovė
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva