• Bendrovės įvaizdžio kūrimas: kaip tapti geidžiamiausiu darbdaviu?

  Personalo profesionalų pusryčiai.
  Iš specialisto į vadovus: ugdymas pirmojoje vadovaujančioje pozicijoje

  ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, Vilnius, I rūmai, 5 aukštas, 411 aud.
  2018 m. rugsėjo 13 d. / 9.00-12:00

Partneriai

logologologo

Esant unikaliems įmonės darbiniams procesams yra reikalingos specifinės žinios, todėl dažnai pamainos vadovai yra auginami įmonės viduje, vadovo pareigoms parenkant geriausius specialistus. Ką daryti, kai toks vadovas puikiai išmano darbinius procesus, tačiau trūkstant vadovo kompetencijų elgiasi kaip specialistas? Kaip padėti specialistams, tapusiems vadovais suvokti savo atsakomybes ir naujas pareigas?

Pusryčių metu aptarsime:

 • Ką diktuoja šiuolaikinė darbo rinka darbdaviams?
 • Su kokiais iššūkiais susiduria darbuotojai, kildami karjeros laiptais?
 • Vadovas ar specialistas? Kuo geras vadovas skiriasi nuo gero specialisto ir kas atsakingas už naujo vadovo paruošimą tinkamam darbui?
 • Kas turi pasikeisti vadovo mąstyme, iš specialisto tapus vadovu? Kas turi pasikeisti aukštesnės grandies vadovų elgesyje ir santykyje su specialistu, kuris tapo vadovu?
 • Esminės klaidos, kurias daro vidurinės grandies vadovas, siekdamas užtikrinti rezultatą?
 • Patarimai TOP vadovams bei personalo vadovams ugdant pamainos vadovus.

Lina Stasiulevičienė 

Staticus, UAB personalo vadovė

Lina nuo pat pradžių stipriai įsitraukė į vidurinės grandies vadovų ugdymo procesus, vykstančius jų įmonėje. Su renginio dalyviais ji atvirai ir paprastai pasidalins savo patirtimi, kokią vertę šioje srityje kuria personalo vadovas. Kiek ir kaip nuo jo priklauso aukščiausiosios grandies vadovų įsitraukimas ir vidurinės grandies vadovų darbo efektyvumas?

 

Irina Rušmanė

Grand Partners, UAB konsultantė

Irina yra praktikė. Ilgus metus dirbdama vidine trenere tarptautinėje prekybos įmonėje, Irina turėjo ne tik pamokyti naujų įgūdžių, bet ir užtikrinti, kad vidurinės grandies vadovai ir specialistai pradėtų naujas žinias ir įgūdžius taikyti darbe. Todėl tapusi išorine konsultante, Irina nedalija „teisingų“ receptų. Ji daug gilinasi į įmonės ir komandos specifiką, skiria laiko pažinti aukščiausios grandies vadovus ir perprasti, kurie sprendimai, ugdant viduriniąją grandį įmonėje, duotų maksimalius rezultatus įmonės mastu. Šio renginio metu Irina pasidalins įžvalgomis ugdant vidurinės grandies vadovus, kadangi pagrindinės tendencijos, vis dėlto išlieka panašios.

Edvinas Bernotas

Roquette  Amilina,  AB generalinis direktorius

Būdamas tarptautinės įmonės vadovu, kurioje vidurinės grandies vadovų ugdymas vyksta jau ne pirmus metus, Edvinas puikiai supranta, kad tai tęstinis ir greičiausiai nesibaigiantis procesas. Pranešimo metu jis pasidalins, kaip jiems pavyksta užtikrinti šios grandies darbuotojų produktyvumą.

Pranešėjai

photo
Lina Stasiulevičienė
Staticus, UAB personalo vadovė


Lina Stasiulevičienė
Staticus, UAB personalo vadovė
photo
Irina Rušmanė
Grand Partners, UAB konsultantė

Irina Rušmanė
Grand Partners, UAB konsultantė
photo
Edvinas Bernotas
Roquette Amilina, AB generalinis direktorius

Edvinas Bernotas
Roquette Amilina, AB generalinis direktorius
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus