Renginį globoja
Dalia Grybauskaitė
 • qr-code

   

  Išmanią Lietuvą kuria ŽMONĖS

  Dvi dienos didžiausiame įkvepiančių istorijų renginyje „50 kelių į sėkmę“.
  Taip pat – išmanių sprendimų paroda, pramogų erdvė
  ir dar dvi konferencijos „Ateities komandos DNR“ ir „Verslo alchemija“
Pagrindinis partneris
Lead partner
Partneriai

Lapkričio 4–5 d. įsitikinkime Lietuvos pažanga ir pasisemkime idėjų bei įkvėpimo kiekvieno mūsų augimui – dvi dienos didžiausioje įkvepiančių patirčių konferencijoje „50 kelių į sėkmę“. Čia savo istorijomis dalysis Lietuvos talentai iš įvairių sričių – menininkai, sportininkai, verslininkai, mokytojai, mokiniai, studentai, kūrėjai, inovatoriai ir kt. 

Įmonių komandų konferencijoje „Ateities komandos DNR“ padalinių vadovai – savo sričių LYDERIAI – dalysis įžvalgomis, kaip mato savo profesiją ateityje, kokius namų darbus turime padaryti jau dabar, kad išliktume vertę kuriantys profesionalai.

Verslininkų ir mokslininkų susitikime „Verslo alchemija“ aptarsime sėkmingus skirtingų sektorių bendradarbiavimo atvejus, kaip mokslas padėjo išauginti verslus.

Giedrė Žickytė – didžiausio tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Sheffield Doc/Fest“ laureatė

Viena žymiausių Lietuvos dokumentinio kino režisierių ir prodiuserių, tarptautinių festivalių prizininkė, penkerių nacionalinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ laureatė. Naujausias Giedrės kūrinys – bendras Lietuvos ir Čilės kūrėjų filmas „Aš čia tik svečias“ – apdovanotas didžiausiame tarptautiniame dokumentinių filmų festivalyje „Sheffield Doc/Fest“ ir nominuotas 2017-ųjų Europos kino akademijos apdovanojimams.

Ingrida Olendraitė – kartu su komanda prestižinio konkurso „iGEM“ laimėtoja

VU studentų komandos narė ir viena steigėjų, kurie 2015 m. rudenį pirmieji iš Baltijos šalių dalyvavo prestižiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ ir pelnė aukso medalius. Komanda buvo nominuota už projektą „ColiClock“, kuris sprendžia bakterijų senėjimo klausimus ir praktikoje gali būti naudojamas siekiant kontroliuoti naudosimas modifikuotas bakterijas.

Aidas Urbelis – tarptautinių ir nacionalinių vizualinės komunikacijos konkursų nugalėtojas

Ženklodaros specialistas nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dirbantis su lietuviškų prekės ženklų internacionalizavimu. Vienas žinomiausių tarptautinėse rinkose jo darbų – prekės ženklas „ABOUT. Baltic Underwear“ - įvertintas tarp geriausių pakuočių pasaulyje.

Profesorius Virginijus Šikšnys – kartu su kolegomis sukūręs realias galimybes į Lietuvą parvežti Nobelį

Jis yra pirmasis Lietuvos mokslininkas, apdovanotas prestižine Warreno Alperto fondo premija. Iš viso šia premija pasaulyje yra apdovanoti 54 mokslininkai. 8 iš jų jau gavo Nobelio premiją.

Pranešėjai

Giedrė Žickytė
photo
Giedrė Žickytė
50 kelių į sėkmę

Giedrė yra viena žymiausių Lietuvos dokumentinio kino režisierių ir prodiuserių. Per savo karjerą jau yra tapusi Europos kino akademijos nominante, tarptautinių festivalių prizininke ir penkerių nacionalinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ laureate.

Giedrė prodiusavo ir režisavo tokius filmus kaip „Baras“ (Lietuva, 2008), „Kaip mes žaidėme revoliuciją“ (Lietuva, Prancūzija, 2011), „Meistras ir Tatjana“ (Lietuva, 2014), „Aš čia tik svečias“ (Lietuva, Čilė, Danija, 2016; kartu su bendrarežisiere Maite Alberdi). Naujausias Giedrės kūrinys, bendras Lietuvos ir Čilės kūrėjų filmas „Aš čia tik svečias“, didžiausiame tarptautiniame dokumentinių filmų festivalyje „Sheffield Doc/Fest“ (Didžioji Britanija) jau pelnė apdovanojimą kaip geriausias trumpametražis filmas. O dabar šis filmas yra oficialiai nominuotas Europos kino akademijos apdovanojimams.

Nuo 2013 m. Giedrė taip pat yra filmų gamybos studijos „Moonmakers“ vadovė, Lietuvos kino akademijos, Europos kino akademijos, Europos dokumentinio kino tinklo ir Lietuvos kinematografininkų sąjungos narė.

Giedrė Žickytė
50 kelių į sėkmę
Edvinas Bartkus
photo
Edvinas Bartkus
50 kelių į sėkmę

Edvinas yra programuotojas. 2011 m. jis prisijungė prie buriamos „Vinted“ komandos kaip vienas pirmųjų darbuotojų. Per trejus metus Edvinas prisidėjo prie sėkmingo įmonės augimo pritraukiant geriausių rizikos kapitalo fondų investicijas. Edvinas sėkmingai iš programuotojo tapo aktyviu vadybininku, atidariusiu naujas rinkas ir padėjusiu komandai išaugti nuo penkių darbuotojų iki 120.

2014 m. Edvinas prisijungė prie Redos Štarės įkurtos „PlateCulture“ platformos ir pritaikė visas technologines žinias bei patirtį įgyvendinant ir plėtojant naują „PlateCulture“ idėją. „PlateCulture“ leidžia žmonėms, svajojantiems atidaryti savo restoraną, padaryti tai savo namuose per šią platformą. Per dvejus metus platforma jau turi 340 šefų 35-iose pasaulio valstybėse. Jų vizija: „PlateCulture“ – tai didžiausias pasaulyje namų restoranų tinklas ir lyderis maisto dalijimosi ekonomikoje.

Edvinas Bartkus
50 kelių į sėkmę
Kęstutis Juščius
photo
Kęstutis Juščius
50 kelių į sėkmę

Kęstutis Juščius
50 kelių į sėkmę
Ingrida Olendraitė
photo
Ingrida Olendraitė
50 kelių į sėkmę

Ingrida yra Vilniaus universiteto molekulinės biologijos studijų absolventė. Studijų metais savo žinias ji įtvirtino dirbdama Biotechnologijos instituto DNR modifikacijos tyrimų skyriuje. Čia įgijo darbo su įvairiais biotechnologijos ir molekulinės biologijos metodais, tokiais kaip klonavimas, baltymų ir nukleino rūgščių gryninimas, patirties.

Ingrida yra Vilniaus universiteto studentų komandos narė ir viena jos steigėjų, kurie 2015 m. rudenį pirmieji iš Baltijos šalių dalyvavo prestižiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ (angl. International Genetically Engineered Machine Competition). Studentai pelnė aukso medalius ir buvo įvertinti kaip vieni geriausių savo srityje. Komanda buvo nominuota už projektą „ColiClock“, kuris sprendžia bakterijų senėjimo klausimus ir praktikoje gali būti naudojamas siekiant kontroliuoti naudosimas modifikuotas bakterijas.

Bakalauro studijas baigusi 2015 m., Ingrida sėkmingai tęsia mokslus Londono universiteto koledže, žmogaus ligų genetikos magistro programoje. Magistrinio darbo metu Ingrida dirba skaičiuojamosios biologijos laboratorijoje ir su dirbtiniais neuroniniais tinklais. Taip pat yra viena kandidačių tapti Kembridžo universiteto doktorante.

Ingrida Olendraitė
50 kelių į sėkmę
Aidas Urbelis
photo
Aidas Urbelis
50 kelių į sėkmę

Aidas yra ženklodaros (“branding”) specialistas, kuriantis prekinių ženklų koncepcijas naujiems verslo projektams. Savo karjeros pradžia Aidas laiko 1998 metais laimėtą tarptautinį konkursą - “Cosmopack International Design Award” už kvepalų pavadinimą ir pakuotės dizainą. Tuo pačiu metu Aidas jau intensyviai dirba su kolegomis įkurtoje studijoje “Barikada”. “Mados infekcija” logotipas ir “Danija” prekybos tinklo identitetas yra žymiausi studijos darbai. Šiame etape Aidas sukūrė ir savo pirmąjį prekės žeklo pavadinimą - pieno produktų liniją “Smilga” - kompanijai Tetra Pack Lietuva.

Aidas taip pat yra tarptautinių ir nacionalinių ženklodaros ir vizualinės komunikacijos konkursų nugalėtojas. Vieni iš žymiausių projektų - naujasis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ įvaizdis, 2015 metais sukurtas Naujas Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos programos ženklas ir vizualinis identitetas, 2010 metais “Žalgirio mūšiui 600” logotipui skirto konkurso nugalėtojas. 

Pastaraisiais metais Aidas intensyviai dirba tarptautinėse rinkose su savo studijos “Ai-Du Branding” vardu. Pagrindinė veikla - naujų įvaizdžių kūrimas, prekinių ženklų pavadinimai, bei vizualinio identiteto projektai. Šiuo metu Aidas dirba aktualioje srityje “Lietuviškų prekinių ženklų internacionalizacija”. Vienas iš žinomiausių jau ir tarptautinėse rinkose darbų - AB Utenos trikotažui sukurtas apatinių rūbų prekės ženklas /ABOUT. Baltic Underwear/.

Aidas Urbelis
50 kelių į sėkmę
Vaiva Kalnikaitė
photo
Vaiva Kalnikaitė
50 kelių į sėkmę

Vaiva Kalnikaitė yra bendrovės „Dovetailed“ steigėja ir generalinė direktorė. „Dovetailed“ – tai vartotojo patirties ir produktų inovacijų studija, veikianti Kembridže (Jungtinė Karalystė). V. Kalnikaitė ją įkūrė 2011 metais. Bendrovės veikla orientuota į žmogaus ir kompiuterio sąveiką. Vaiva subūrė darnią daugiadalykę vartotojo patirties dizainerių, pramoninių dizainerių, mokslininkų, inžinierių ir gamintojų komandą.

Apdovanojimus pelnę Vaivos kūrybiniai darbai keičia įpročius, žadina smalsumą ir pagerina kasdienį gyvenimą. Ji įgyvendino tokių organizacijų kaip „Microsoft“, Palo Alto mokslinių tyrimų centras, „General Electric“, Kembridžo universitetas ir kt. projektus. Naujausi projektai – naujoviškas maisto produktų 3D spausdinimas, skrybėlės, aptinkančios netoliese esančias stebėjimo kameras, mobilus priemonių rinkinys, padedantis pajusti ir patirti miesto ritmą, ir bendruomenės atmosferos tyrimas, pasitelkiant technologijas ir gatvės meną.

Naujausias V. Kalnikaitės išradimas – nūfood. Tai pirmasis pasaulyje 3D spausdintuvas, gaminantis iš skysčių įvairias valgomas geometrines formas. Vaiva prie šio projekto dirbo kelis pastaruosius mėnesius, tobulindama naujus skonius, rengdama viešus pristatymus, organizuodama teminius vakarus 3D spausdintuvui pristatyti per „Eat Cambridge“ festivalį, ir ką tik sukūrė būdą, kaip šiuo spausdintuvu pagaminti specialų kremą ir muilą. Išradimas sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, apie šį spausdintuvą neseniai rašė dienraštis „The Financial Times“, portalas „Engadget“, rodė televizijos kanalas „BBC World“ .

V. Kalnikaitė yra baigusi kompiuterių mokslo magistrantūros studijas, žmogaus ir kompiuterio sąveikos doktorantūros studijas Šefildo universitete (Jungtinė Karalystė). Ji yra Londono universiteto koledžo vyresnioji mokslinės draugijos narė. Laisvalaikiu Vaiva mėgsta skaityti, irstytis valtimi, važinėtis dviračiu, nardyti ir išbandyti naujausius technologinius prietaisus.

Vaiva Kalnikaitė
50 kelių į sėkmę
Virginijus Šikšnys
photo
Virginijus Šikšnys
50 kelių į sėkmę

Virginijus Šikšnys – profesorius, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys, Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto Baltymų ir nukleorūgščių sąveikos tyrimo skyriaus vedėjas, šio instituto tarybos pirmininkas ir VU senato narys.

Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto profesorius Virginijus Šikšnys su kolegomis atrado, kad CRISPR sistemų Cas9 baltymas gali būti panaudotas tiksliam DNR redagavimui, siekiant kryptingų genomo pokyčių. Šios technologijos taikymas medicinoje atveria naujų galimybių gydant paveldimas ligas, o žemės ūkyje – kuriant naujas augalų veisles, atsparias sausrai ar ligoms. Šis atradimas sulaukė didelio akademinės bendruomenės dėmesio – V. Šikšnio ir kolegų straipsnis, aprašantis šį atradimą, paskelbtas prestižiniame žurnale Proceedings of National Academy of Science USA 2012 m., jau yra pacituotas apie 350 kartų. Suprasdamas šio atradimo praktinę svarbą, profesorius V. Šikšnys kartu su kolegomis pateikė patentinę paraišką, aprašančią Cas9 komplekso savybes ir taikymą. Ši paraiška buvo sėkmingai licencijuota tarptautinei kompanijai „DuPont Pioneer“.

Profesorius V. Šikšnys yra pirmasis Lietuvos mokslininkas, apdovanotas prestižine Warreno Alperto fondo premija ir išrinktas Europos molekulinės biologijos organizacijos (EMBO) nariu.

Virginijus Šikšnys
50 kelių į sėkmę
Aurelijus Rinkevičius
photo
Aurelijus Rinkevičius
50 kelių į sėkmę

Aurelijus yra fizikas, eksperimentinės dalelių fizikos mokslų daktaras, šiuo metu atliekantis podaktarinius tyrimus Kornelio universitete, JAV (Cornell University, US), bei CERN, Šveicarija.

Nuo 2009-ųjų metų Aurelijus įsitraukė į tuo metu hipotetinės dalelės Higgso bozono paieškas, tiriant keturių leptonų apraiškas Kompaktiškajame muonų solenoide (Compact Muon Solenoid [CMS]) prie Didžiojo hadronų greitintuvo (Large Hadron Collider [LHC]), CERN. Tyrimų Floridos universitete (University of Florida, US) metu, 2012 m. kartu su visais CMS bendradarbiais atrado naują dalelę, kurią šiai dienai tapatiname su Higgso bozonu.

Toliau Aurelijus tęsė minėtosios dalelės savybių (kvantinių skaičių) tyrimus stebint keturis leptonus, o nuo 2015 m. pradėjo tyrimus tiesioginei Higgso bozono ir viršūninio (top) kvarko sąveikai atrasti. Eksperimentiniai technologiniai darbai nuo 2013 m. apėmė Katodinės muonų sistemos (Cathode Strip Chambers [CSC]) bei nuo 2015 m. Pikselinio trekerio (Pixel phase-1 detector) atnaujinimo projektus. Lietuvoje Aurelijus užsiima mokslo populiarinimu (mokyklose, parodose) bei naujų dalelių fizikos rezultatų pristatymais (VU, TFAI) šalies mokslininkams.

Aurelijus Rinkevičius
50 kelių į sėkmę
Raimondas Geleževičius
photo
Raimondas Geleževičius
Ateities komandos DNR

Raimondas Geleževičius yra didžiausios Baltijos šalyse ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ Privačių klientų departamento direktorius ir Valdybos narys, „PZU gyvybės draudimo“ Valdybos narys.

Raimondas visą savo darbinę karjerą sėkmingai vadovavo didelėms komandoms, tuo užtikrindamas naujų projektų, inovatyvių sprendimų, tinklo plėtros ir produktų kūrimą, pokyčių ir itin svarbių verslo projektų vadybą visose bendrovėse, kuriose jam teko dirbti. Pardavimų, sėkmingos lyderystės ir vadovavimo patirtį Raimondas įgijo jau 15 metų dirbdamas telekomunikacijų ir finansų (draudimo) sektoriuje: nuo Bitės, TEO grupės įmonių iki „Lietuvos draudimo“ ir PZU gyvybės draudimo.  

Šiuo metu Raimondo atsakomybėje – didžiausias šalyje draudimo privačių pardavimų tinklas, pardavimų strategijos įgyvendinimas, sinergijos tarp gyvybės ir ne gyvybės draudimo pardavimų kūrimas, naujų kanalų plėtra, klientų išlaikymo, papildomos vertės produktų kūrimo strategijos. Išskirtinį dėmesį pastaruoju metu Raimondas skiria pardavimo kokybės valdymo modeliui ir monitoringui. Šie pokyčiai neliko nepastebėti klientų – 2015 m. slaptojo pirkėjo tyrimo duomenimis, „Lietuvos draudimas“ yra pripažintas geriausiai klientus aptarnaujančia draudimo bendrove.

Raimondas Geleževičius
Ateities komandos DNR
Kotryna Stankutė
photo
Kotryna Stankutė
50 kelių į sėkmę

Kotryna vadovauja „Global Lithuanian Leaders“ (GLL) tarptautinių lietuvių profesionalų tinklui. GLL atranda ir telkia vertingus Lietuvai diasporos profesionalus paskatindama juos prisidėti prie globalių galimybių mūsų šaliai kūrimo, Lietuvos vardo garsinimo, ekonomikos stiprinimo. Šiandien tinklas jungia 800 narių iš 45 šalių.

Prieš tapdama GLL vadove, Kotryna du metus dirbo Azijos-Europos Fonde, Singapūre, ir vienerius metus – Limkokwing kūrybinių technologijų universitete Kvala Lumpūre, Malaizijoje. Ji turi daugiau nei 10 metų patirtį dirbant su tarptautinių projektų valdymu, komunikacija verslo ir nevyriausybinių organizacijų sektoriuose.

Kotryna Stankutė
50 kelių į sėkmę
Rapolas Gražys
photo
Rapolas Gražys
50 kelių į sėkmę

Rapolas yra profesionalus produkto dizaineris. Baigęs Vilniaus Dailės Akademijos industrinio dizaino Magistro studijas stažavosi "Royal Danish Academy of fine arts". 

2015 m. Rapolas įkūrė išskirtinių muzikinių instrumentų prekės ženklą "LAVA", kurio tikslas  - kurti išskirtinius produktus, praplečiančius kūrybos galimybes. 2016 m. sėkmingai įgyvendinta Kickstarter platformos kampanija suteikė galimybę LAVA muzikinius instrumentus pristatyti žymiausiose pasaulio parodose, kaip: "Musikmesse" Frankfurt, "Solidworks world" Dallas, "Holly Grail Guitar show" Berlin, Prestižinėje parodoje "The Big Boys Toys" Abu Dhabi, "The NAMM" show LA ir kt.

Gitaros yra sulaukusios didelio susidomėjimo pasaulinėje rinkoje. Gitaras jau yra išbandę tokie žinomi užsienio gitaristai, kaip Bill Frisell, Alex Hutchings, Gregory Hilden, Andy Timmons, Carlos Johnson ir kt.

 

Rapolas Gražys
50 kelių į sėkmę
Gintarė Černiauskaitė
photo
Gintarė Černiauskaitė
50 kelių į sėkmę

Gintarė yra dizainerė pramonės srityje - kuria produktus, sistemas ir koncepcijas. Bakalaurą įgijusi prestižinėje akademijoje Olandijoje - Design Acedemy Eindhoven, praktiką atliko Meksike, Meksikoje. Magistro studijas baigė Vilniaus dailės akademijoje, sukūrusi inovatyvių, 3D spausdinamų įtvarų seriją bei jų gamybos liniją. Šiuo metu studijas tęsia doktorantūroje, gilindamasi į dizaino strategijas ir socialinių sistemų kūrimą.

Nuo 2013-ųjų Gintarė dirba kaip laisvai samdoma dizainerė, o 2015 m. įkūrė dizaino studiją Creatus – joje kuriami sveikatingumo ir laisvalaikio produktai.

Gintarė puikiai išmano grafines 2D bei 3D programas, turi darbo gamyboje patirties - išmano medžio, metalo, plastiko, keramikos, tekstilės apdirbimo ir gamybos būdus, fotografijos ir įvairios spaudos subtilybes. Projektų kūrime bendradarbiauja su technologinėmis Lietuvos įmonėmis bei medicinos įstaigomis. Gintarė domisi tradicinių amatų bei aukštųjų technologijų derinimu ir skiria daug dėmesio sistemų analizavimui ir kūrimui – nuo produktą supančių sistemų ir paslaugų dizaino iki didelio masto socialinių programų.

 

Gintarė Černiauskaitė
50 kelių į sėkmę
Mikalojus Brazdžiūnas
photo
Mikalojus Brazdžiūnas
50 kelių į sėkmę

Mikalojus yra pirmasis Lietuvos studentas 2015 m. rudenį stažaviąsis NASA Ames tyrimų centre Kalifornijos valstijoje JAV. Ten kūrė popieriaus pagrindo biojutiklį, skirtą astronautų širdies veiklos stebėjimui Tarptautinėje kosminėje stotyje. Dabar Mykalojus vadovauja grupei studentų projekte “Lietuva Mėnulyje 2018”. Studentai kuria modulį, kurį Lietuvos šimtmečio proga pakels į Mėnulį ir išaugins pirmąjį augalą kitame kosminiame kūne.

Mikalojus yra baigęs Vilniaus licėjaus Tarptautinio bakalaureato klasę, Vilniaus universiteto biofizikos bakalauro studijas. Šiuo metu studijuoja biofizikos magistrantūroje, atlieka praktiką Biotechnologijos instituto Biotermodinamikos ir vaistų tyrimo skyriuje, kur vysto naują baltymų-ligandų termodinamikos modelį.

Mikalojus Brazdžiūnas
50 kelių į sėkmę
Mantas Katinas
photo
Mantas Katinas
50 kelių į sėkmę

Mantas yra užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje” Generalinis direktorius. Prieš pradėdamas vadovauti „Investuok Lietuvoje“, Mantas užėmė įvairias pozicijas „TEO LT“ – „TeliaSonera“ grupei priklausančioje didžiausioje Lietuvos telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų bendrovėje. Mantas yra sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį rinkodaros, verslo vystymo ir skaitmeninio verslo srityse. Jo specializacija apima ateities verslo tendencijas ir modelius bei inovacijų ekonomiką.

Mantas yra įgijęs žurnalistikos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete bei jungtinį Strateginio valdymo magistro laipsnį ISM vadovų magistrantūroje.

Mantas Katinas
50 kelių į sėkmę
Ignas Survila
photo
Ignas Survila
50 kelių į sėkmę

Ignas Survila – išskirtinio dizaino paspirtukų bendrovės „City Birds“ įkūrėjas ir vadovas. Jo paspirtukas „Pigeon“ pelnė sidabrą „A'Design Award“ apdovanojimuose Italijoje transporto ir mobilumo kategorijoje. Taip pat jis buvo pristatytas Ženevos inovacijų parodoje, kurioje irgi pelnė sidabro medalį. „Core77 Design Award“ konkurse (JAV) paspirtukas gavo dar vieną apdovanojimą „Transportation. Student Runner Up“ kategorijoje.

Ignas Survila
50 kelių į sėkmę
Mindaugas Žilionis
photo
Mindaugas Žilionis
50 kelių į sėkmę

Mindaugas Žilionis – dizaineris, sukūręs transformuojamą baldą „Spyndi“. Dėl šio kūrinio jis sulaukė daug tarptautinės žiniasklaidos dėmesio ir minios finansavimo platformoje „Kickstarter“ surinko daugiau nei 110.000 Eur lėšų jo pristatymui rinkoje.

Mindaugas Žilionis
50 kelių į sėkmę
Gediminas Grinius
photo
Gediminas Grinius
50 kelių į sėkmę

Gediminas yra ilgų distancijų trail bėgikas. Jo aistra – kalnai ir bekelės, atvedusi į pasaulines aukštumas. 2012, 2013 metais iškovojo pirmąsias vietas ir pasiekė trasos rekordą Baltijos 100 km taurės varžybose. 2014-ųjų ir 2015-ųjų metų pergalės užtikrino trečiąją (2014) ir antrąją vietas (2015) tarp geriausių pasaulio ultra trail atletų.

Gediminas mėgaujasi tuo, ką daro ir nežada sustoti. Sėkmingas šių metų startas – III vieta Vibram® Hong Kong 100km varžybose, II vieta Transgrancanaria 127km, II vieta The North Face® Lavaredo Ultra Trail 119km, II vieta Ultra Trail du Mont Blanc 170km varžybose – suteikė dar daugiau pasitikėjimo ir žada naujų nuotykių ir galimybių.

Gediminas Grinius
50 kelių į sėkmę
Kęstutis Šetkus
photo
Kęstutis Šetkus
Verslo Alchemija

Kęstutis Šetkus yra Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktorius.

2011-2015 m. Kęstutis dirbo MITA paramos ir technologijų perdavimo skyriaus vedėju. Jo kuruojamos sritys buvo inovacijų parama, tyrimų rezultatų komercinimas, naujų įmonių steigimo skatinimas, intelektinė nuosavybė, mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų statistika, klasterizacija. Kęstutis taip pat yra dirbęs Ūkio ministerijoje, Valstybiniame turizmo departamente ir kitose įstaigose. Jis vedė praktinius seminarus Vilniaus kolegijoje, Utenos kolegijoje bei Vytauto Didžiojo universitete, kur dirbo lektoriumi. Kęstutis yra ekspertas įvairiose tarptautinėse aukšto lygio darbo grupėse, taip pat atstovavo Lietuvai Europos inovacijų agentūrų asociacijoje TAFTIE.

Kęstutis yra baigęs inovacijų vadybos ir technologijų perdavimo magistro studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Kęstutis Šetkus
Verslo Alchemija
Vytautas Dobilas
photo
Vytautas Dobilas
Verslo Alchemija

Vytautas Dobilas yra Deeper, UAB – lietuviškos įmonės, kuriančios išmanius elektronikos prietaisus, kurie žavi inovatyvius klientus visame pasaulyje, Vykdantysis direktorius. Yra  sukaupęs turtingą vadovo patirtį dirbdamas verslo bankininkystės, prekybos, komunalinių paslaugų, valdymo konsultacijų sektoriuose, taip pat kurdamas ir išvystęs keletą startuolių. Vytauto manymu, profesionalios komandos telkimas ir aukštos organizacinės kultūros puoselėjimas yra raktas į sėkmingą tarptautinę Deeper įmonės plėtrą.

Vytautas Dobilas
Verslo Alchemija
Šarūnas Šiugžda
photo
Šarūnas Šiugžda
Verslo Alchemija

Šarūnas Šiugžda yra privataus kapitalo fondų valdymo bendrovės LitCapital įkūrėjas ir vadovaujantis partneris.

Šarūnas profesinę karjerą 1997 m. pradėjo tarptautinėje audito kompanijoje Arthur Andersen, o 2000 m. išvyko dirbti į Lenkiją, į gamybinę Skandinavijos įmonių grupę Consolis SAS (valdomą vieno didžiausių privataus kapitalo fondų Skandinavijoje - Industri Kapital AB). Šarūnas ėjo verslo kontrolieriaus, atsakingo už 5 Rytų Europos šalis pareigas bei vykdė įvairius Consolis grupės vidinių verslo konsultacijų projektus. Jis taip pat 3 metus buvo vienos iš Consolis gamybinių įmonių finansų direktorius (UAB Betonika). Vėliau dirbo Partneriu Skandinavijos kapitalo privataus kapitalo fonde investuojančiame Baltijos šalyse. Šarūnas yra vienas Lietuvos rizikos kapitalo asociacijos steigėjų.

Šarūnas yra baigęs verslo administravimo magistrantūros studijas Kauno Technologijos Universitete bei specialiuosius aukščiausio lygio vadovų kursus (AMP) INSEAD vadybos mokykloje (Prancūzija) ir moka anglų, lenkų bei rusų kalbas.

Šarūnas Šiugžda
Verslo Alchemija
Ramūnas Bagdonas
photo
Ramūnas Bagdonas
Ateities komandos DNR

Ramūnas Bagdonas yra  didžiausios Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėjos bendrovės „Teo“ ir „Omnitel“ Žmogiškųjų Išteklių Padalinio Vadovas. Nuo 2013 m. šias pareigas einantis Ramūnas prisideda prie „Teo“ pozicijų įtvirtinimo tarp geriausių šalies darbdavių, įmonės stiprinimo ir jos darbuotojų vertės kūrimo.

Prieš tampant „Teo“ personalo skyriaus direktoriumi Ramūnas dirbo bendrovėje „Philip Morris International“, kur ėjo personalo strategijos ir planavimo vadovo pareigas įmonės centrinėje būstinėje Lozanoje, Šveicarijoje.

Bendrovėje „Philip Morris“ R.Bagdonas iš viso dirbo 13 metų, į Lietuvą jis sugrįš po daugiau nei šešerius metus užsienyje trukusios karjeros. Nuo 2002 iki 2008 metų specialistas dirbdamas Lietuvoje vadovavo mūsų šalyje veikiančios įmonės personalo padaliniui, vėliau buvo atsakingas už trijų Baltijos šalių personalo politikos formavimą. 2008 metais R.Bagdonas karjerą tęsė Lenkijoje, kur vadovavo šios šalies bei Baltijos šalių personalo padaliniui. Pastaruosius dvejus metus Šveicarijoje buvo atsakingas už visos 88 tūkst. darbuotojų turinčios korporacijos personalo strategiją ir planavimą.

Ramūnas Bagdonas
Ateities komandos DNR
Ugnius Savickas
photo
Ugnius Savickas
Ateities komandos DNR

Ugnius yra ISM Executive School vyr. konsultantas, mokymo programų vadovas, ISM Inovacijų bazės vadovas. Turintis 15 metų vadovų ugdymo lektoriaus, konferencijų pranešėjo, verslo konsultanto patirtį, daugiausia dėmesio skiria programų kūrimo, mokymų ir sesijų moderavimo, metodų kūrimo ir jų paveikumo eksperimentavimo veikloms.

Pagrindinės interesų / ekspertinės sritys: aktyvaus ir patirtinio mokymosi (action based, experiental learning) metodai efektyviai savianalizei ir saviugdai, komandos darniam darbui, verslo konkurencingumui ir strategijai, projektų ir pokyčių valdymui, individualiam kūrybingumui ir organizaciniam inovatyvumui skatinti (Design thinkink metodologija). Kurdamas individualizuotas ugdymo programas įmonėms ir organizacijoms ypatingą dėmesį skiria ugdomų kompetencijų suderinimui su įmonės strategija, mokymų programos poveikio matavimui, mokymosi visą gyvenimą principų taikymui.

Ugnius vadovaujasi patyrimo ir žinių bendrakūrimo grupėse filosofija ir tiki sisteminio, nuolatinio mokymosi būtinybe bei nauda.

Ugnius Savickas
Ateities komandos DNR
Romualda Stragienė
photo
Romualda Stragienė
Ateities komandos DNR

Romualda Stragienė nuo 2005 metų dirba UAB „BIOK laboratorija“ rinkodaros vadove. Bendrovėje rūpinasi įmonės įvaizdžiu, strategine rinkodara bei verslo plėtra. 2015 metais Romualda buvo išrinkta Lietuvos Metų Marketingo vadove.

Baigė ekonomikos magistro studijas Vilniaus Universitete ir ISM vadovų verslo vadybos magistrantūros programą. ISM mentorių programos dalyvė, LIMA (Lietuvos marketingo asociacija) valdybos narė. Skaito paskaitas Vilniaus kolegijoje ir Vilniaus universitete.

Romualda Stragienė
Ateities komandos DNR
Daumantas Dvilinskas
photo
Daumantas Dvilinskas
Ateities komandos DNR

Daumantas yra "TransferGo" bendarįkūrėjas ir generalinis direktorius. 

„TransferGo“ yra viena inovatyviausių ir sparčiausiai augančių finansinių technologijų (angl. fintech) kompanijų Europoje, kuri savo požiūriu į ateitį ir įžvalgomis šiais metais buvo pakviesta pasidalinti elitiniame Davoso Pasaulio ekonomikos forume.

Daumantas Dvilinskas
Ateities komandos DNR
Deividas Rafanavičius
photo
Deividas Rafanavičius
Ateities komandos DNR

Deividas Rafanavičius, „TMD partnersKlientų valdymo ir aptarnavimo srities ekspertas, komandos formavimo ir vystymo konsultantas.

Deividas  - patyręs customer centricity ekspertas, padedantis organizacijoms siekti klientų lojalumo, standartizuoti aptarnavimo veiklą diegiant įvairius klientų patirties valdymo projektus. Konsultantas stiprina darbuotojų komandas,  kurdamas joms pritaikytas  mokymų ar verslo renginių koncepcijas, juos veda ir moderuoja,  prezentuoja  įvairioms auditorijoms (20+, 50+, 100 +, 600+ dalyvių),  skatina bendradarbiavimą organizacijose, padeda  jų nariams palaikyti ir plėtoti veiksmingus tarpusavio santykius. Deividas taip pat konsultuoja  aukščiausio lygio vadovų komandas strateginiais klientų valdymo klausimais, veda strategines sesijas, ugdo įvairių įmonių talentus bei ruošia vidinius trenerius. Dirba tarptautiniuose projektuose skirtinguose regionuose: Kazachstane, Rusijoje, Estijoje, Latvijoje ir kt.

Konsultantas “Baltic Institute of Corporate Governance” baigęs “Executive Chairman Education”, “Executive Education as a Professional Board Member” programas, sertifikuotas “Inscape Publishing” darbui su “DiSC” metodika.

Deividas Rafanavičius
Ateities komandos DNR
Aldas Glemža
photo
Aldas Glemža
Ateities komandos DNR

Aldas Glemža yra „Blue Bridge Baltic“ verslo plėtros direktorius. Atsakingas už veiklos procesų ir IT įrankių suderinimą, tiek įmonių grupės viduje, tiek ir stambesniuose projektuose vykdomuose pas klientus.

Baigė Vilniaus universitetą, apsigynė mokslų daktaro laipsnį. Dirbo didžiojo ketverto audito ir konsultavimo įmonėje, viename didžiausių Lietuvos komercinių bankų. Sertifikuotas IS auditorius, vienas iš Informacinių sistemų audito ir valdymo asociacijos Lietuvoje steigėjų ir vadovų. Veda mokymus organizacijų IT veiklos valdymo klausimais, dėsto Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete.

Domisi IT veiklos suderinimu su visos organizacijos veikla, naujausių technologijų ir IT tendencijų panaudojimui versle.

Aldas Glemža
Ateities komandos DNR
Rytis Juozapavičius
photo
Rytis Juozapavičius
Ateities komandos DNR

Rytis padeda kurti pamatuojamą kultūros pokytį. Nuo 1998 m. jis talkina besimokantiems istorijų pasakojimo. Nuo 2007 m. rugsėjo dirba „FranklinCovey“ konsultantu. Nuo 2004 m. iki 2008 m. vadovavo „Transparency International“ Lietuvos skyriui. Nuo 1996 m. iki 2005 m. Rytis LRT vedė visuomeninėms ir politinėms aktualijoms nušviesti skirtas tiesiogines radijo ir televizijos pokalbių laidas. Rytis praktikuoja meditaciją Kwan Um Zen mokykloje nuo 1992 m.

Rytis Juozapavičius
Ateities komandos DNR
Tomas Bartninkas
photo
Tomas Bartninkas
Ateities komandos DNR

Pirmąjį „Kanų liūtą“ į Baltijos šalis parvežęs, didžiulę tiek vietos, tiek tarptautinių prekės ženklų kūrimo patirtį turintis reklamos agentūros „McCann Vilnius“ strategijos direktorius, pirmojo koncepcinio alaus baro - „Alaus bibliotekos“ – įkūrėjas ir bendrasavininkis, Tomas Bartninkas.

Tomas Bartninkas
Ateities komandos DNR
Karolis Vyšniauskas
photo
Karolis Vyšniauskas
50 kelių į sėkmę

MAN 20-KELI. AR AŠ PASENSIU IŠMANIOJE LIETUVOJE?

Kiekvieną savaitę Žinių radijo laidoje „Man 20-keli“ kalbinu Lietuvą į priekį varančius 20-mečius: menininkes, socialiai mąstančius verslininkus, aktyvistus, ribų laužytojas. Žmones, kurie užaugo nepriklausomoje Lietuvoje, mąsto ir gyvena taip, kaip jų tėvai negalėjo. Kaip nauja karta mato Lietuvą? Kas juos varo į priekį? Ir ar jie planuoja čia pasenti?

Karolis Vyšniauskas yra žurnalistas ir kultūros komentatorius, bendradarbiaujantis su žurnalu „Verslo klasė“, Lietuvos radiju, DELFI, žmogaus teisių tinklalapiu „Mano Teisės“. Pastaruosius dvejus metus Žinių radijuje jis veda pokalbių su jaunais žmonėmis laidą „Man 20-keli“.

Karolis Vyšniauskas
50 kelių į sėkmę
Ričardas Jaščemskas
photo
Ričardas Jaščemskas
50 kelių į sėkmę

Rirčardas žaidimų pasaulyje dirba jau 15 metų. Pradėjęs nuo žaidimų apžvalgų rašymo, prisidėjo prie daugelio lietuviškų žaidimams skirtų žurnalų ir kitų leidinių. Prieš kelerius metus prisijungė prie didžiausios Lietuvoje žaidimų kūrimo studijos Nordcurrent ir padeda populiarinti didžiuliu hitu tapusį Cooking Fever bei kitus studijos žaidimus Lietuvoje ir pasaulyje.

Ričardas Jaščemskas
50 kelių į sėkmę
Šventinis Bankuchenas
photo
Šventinis Bankuchenas
50 kelių į sėkmę

Šventinis Bankuchenas yra komedinės muzikos ir audioteatro kūrėjas, „Lietuvos istorijos repo“ autorius ir reklamos kūrybininkas. Darbai ne kartą apdovanoti vietos ir Baltijos reklamos festivaliuose. Kaip pats sako, dar daugiau darbų neapdovanoti. Mėgstamiausia spalva: mokasinų ruda.

Šventinis Bankuchenas
50 kelių į sėkmę
Dalia Ibelhauptaitė
photo
Dalia Ibelhauptaitė
50 kelių į sėkmę

Lietuvos ir Didžiosios Britanijos teatro režisierė

Dalia Ibelhauptaitė
50 kelių į sėkmę
Lina Benetė
photo
Lina Benetė
50 kelių į sėkmę

Lina turi ilgametę patirtį tarptautinio vystymosi ir švietimo srityse skirtingose pasaulio regionuose. Ji yra parašius straipsių ir pranešimų įvairiomis švietimo temomis. Šiuo metu ji vadovauja UNESCO klasterio biuro Kazachstanui, Kirgizijai, Tadžikistanui ir Uzbekistanui švietimo skyriui. Ji dirba su Centrinės Azijos švietimo projektais, kurie padeda siekti Jungtinių Tautų ir nacionalinius siekius, tokius kaip globalus pilietinis švietimas.

Ankstesniame poste - UNESCO regioniniame biure Bankoke, Lina buvo atsakinga už tyrimus, specializuota pagalba ir apmokymus švietimo politikos, valdymo, planavimo ir finansavimo srityse Azijos ir Ramiojo Vandenyno Salų regione.  Jos pirmieji šeši metai UNESCO prabėgo organizacijos štabe Paryžiuje, kur ji ruošdavo medžiagą aukšto lygio iniciatyvoms ir renginiams, įskaitant pasaulio švietimo ministrų konferencijas, kurie formuoja globalaus švietimo strategijas.

Lina pradėjo savo karjerą Pasaulio Banke, pabaigusi ekonomikos magistro studijas Majamio universitete Ohajo valstijoje, JAV. Ten jai teko dirbti Vidurio Rytų skyriuje, Azijos operacijose ir Afrikos žmogiškųjų išteklių departamente.

 

Lina Benetė
50 kelių į sėkmę
Justinas Jarusevičius
photo
Justinas Jarusevičius
50 kelių į sėkmę

Justinas yra vienas pirmųjų lietuvių, Harvardo teisės mokykloje užbaigęs magistrantūros studijas. Čia teisės išsilavinimą įgijo JAV prezidentas Barack Obama, didžioji dalis JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjų. Justinas dirba komercinių ginčų sprendimo srityje Motieka ir Audzevičius advokatų kontoroje, kur konsultuoja pagrindiniuose Pabaltijo regione vykstančiuose komerciniuose ginčuose.

Justino visuomeninė veikla skirta pristatyti Lietuvos pasiekimus investuotojų teisių apsaugos srityje tarptautiniuose projektuose. Pirmoji Tarptautinių prekybos rūmų Jaunųjų arbitrų forumo (ICC Young Arbitration Forum) konferencija Baltijos šalyse buvo suorganizuota Justino iniciatyva 2013 m., Vilniuje. Justinas atstovauja Lietuvą Jungtinių Tautų Tarptautinės prekybos teisės komisijos (angl. UNCITRAL) projekte rengiant Niujorko konvencijos taikymo gidą. Projektui vadovauja prof. Emmanuel Gaillard, Jeilio teisės mokykla, ir prof. George Bermann, Kolumbijos Teisės mokykla, taip pat yra Tarptautinės arbitražo akademijos Paryžiuje ambasadorius Lietuvoje.

Justinas reikšmingą laiko dalį skiria svarbių visuomeninių iniciatyvų įgyvendinimui: 2015 m. konsultavo LSMU Rezidentų tarybą įgyvendinant trūkstamas socialines garantijas jauniems gydytojams; nuo 2012 m. teikia teisinę pagalbą pirmaujančioms Lietuvoje jėzuitų gimnazijoms, jų steigėjui Lietuvos jėzuitų provincijai.

2016 m. Justinas išrinktas akademiškiausiu Kauno jaunuoliu.

Justinas Jarusevičius
50 kelių į sėkmę
Ieva Stankevičienė
photo
Ieva Stankevičienė
50 kelių į sėkmę

Ieva Stankevičienė yra Baltijos šalių mados platformos Baltas Miškas įkūrėja ir direktorė. Baltas Miškas tai offline ir online prekyvietė, kurioje galima įsigyti prekių iš daugiau nei 100 dizainerių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Ieva karjerą mados versle pradėjo neilgai trukus po tarptautinio verslo vadybos studijų TVM. Darbas vienoje iš didžiausių leidybos įmonių Lietuvoje leido iš arti susipažinti su daugelio mados prekybininkų veikla ir media verslu. Sukauptos žinios paskatino ieškoti galimybių pradėti savo verslą. 2009 Ieva tapo JAMY prekės ženklo bendrasavininkė ir komercijos vadovė. JAMY prekės ženklo drabužiai buvo siuvami Indijoje ir parduodami daugiau nei 30 parduotuvių visoje Lietuvoje. Šis verslas išsivystė ir peraugo į naują etapą - kartu su partneriais iš Indijos, Ieva sukūrė naują megztų drabužių prekės ženklą GOBLOM. Šio prekės ženklo drabužiai buvo parduodami dvejose firminėse parduotuvėse Vilniuje.

Baltas Miškas Ievos gyvenime atsirado pradėjus ieškoti galimybių tapti Baltijos šalių mados industrijos dalimi. 2012 Ieva pastebėjo, kad yra vis daugiau įdomių Lietuviškų mados produktų, bet mažai prekybos vietų, kur nauji kūrėjai galėtų prekiauti. Per daugiau nei dešimt metų mados ir media versle sukauptą patirtį Ieva naudoja vystant Baltą Mišką, kaip mados platformą, kurioje visuomet ne tik rasite kruopščiai atrinktą asortimentą, bet ir sudalyvausite renginiuose, pop-up ‘uose, mokymuose. Ieva yra ištekėjusi ir turi du vaikus.

Ieva Stankevičienė
50 kelių į sėkmę
Justas Janauskas
photo
Justas Janauskas
50 kelių į sėkmę

Drabužių mainų ir pardavimo platformos „Vinted“ bendraįkūrėjas.

Justas Janauskas
50 kelių į sėkmę
Petras Šlekys
photo
Petras Šlekys
50 kelių į sėkmę

Petras Šlekys yra IT specialistas ir jaunasis verslininkas. Savo veiklą pradėjęs būdamas labai jaunas ir pasiekęs gerų rezultatų vykdo įvairius pasaulinio lygio IT projektus ir netgi jiems vadovauja. Tarp bendrovių, kuriose dirba Petras, galima išvysti tokius pasaulinius vardus kaip Mozilla ir Microsoft.

Petras apie save: „Aš greitai mokausi, esu energingas, stiprios motyvacijos, komunikabilus, įgijau gerų rinkodaros įgūdžių. Perfekcionizmas (tobulybės siekimas) verčia mane eiti iki galimybių ribos ir padeda pasiekti puikių rezultatų. Visa tai man padėjo pelnyti ir keletą tarptautinių apdovanojimų.“

Petras Šlekys
50 kelių į sėkmę
Mažvydas Jastramskis
photo
Mažvydas Jastramskis
50 kelių į sėkmę

Mažvydas yra politologas, Vilniaus Universiteto Tarptautinių Santykių ir Politikos Instituto dėstytojas.

Mažvydas Jastramskis
50 kelių į sėkmę
Vytautas Paukštys
photo
Vytautas Paukštys
50 kelių į sėkmę

UAB „Aktyvus sektorius“ vadovas, socialinio tinklo "Eskimi" kūrėjas

Vytautas Paukštys
50 kelių į sėkmę
Tomas Tumėnas
photo
Tomas Tumėnas
Ateities komandos DNR

AB „Linas Agro Group“ finansų direktorius. 

Tomas Tumėnas
Ateities komandos DNR
Nerijus Mačiulis
photo
Nerijus Mačiulis
Verslo Alchemija

Nerijus Mačiulis yra Swedbank vyr. ekonomistas.

Nerijus Mačiulis
Verslo Alchemija
Alvydas Naujėkas
photo
Alvydas Naujėkas
Verslo Alchemija

Alvydas Naujėkas, buvęs medikas, inžinierius, verslininkas, filantropas, buriuotojas. Lietuvoje ir užsienyje įgyvendino begalę įvairialypių verslo projektų. Vienas didžiausių, tai įmonės Vejų Spektras vėjo jėgainių parkas vakarų Lietuvoje, paskatinęs proveržį Lietuvos vėjo energetikos plėtrai. Idėjų projektams ir jų įgyvendinimui, Alvydas semiasi buriuodamas kartu su „Amber Sail“ įgula. Alvydo ambicijos ir inovatyvus mąstymas yra sėkmingų projektų įgyvendinimo receptas.

Šiuo metu Alvydas yra UAB "Vėjo Projektai" prezidentas ir valdybos pirmininkas. Tai yra inovacijų ir mokslinės veiklos įmonė įsikūrusi Klaipėdoje, Klaipėdos Universiteto (KU) verslo inkubatoriuje, šiuo metu turinti 34 darbuotojus, jau keletą metų kurianti ir tobulinanti elektrinio transporto sistemas. Šiuo metu žengia drąsų žingsnį į autotransporto industriją pristatydama savo naujausią produktą - visiškai elektrinį miesto autobusą DANCER. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos  ir Europos aukštosiomis mokyklomis, bei tyrimų centrais, kad išnaudoti mokslo potencialą leidžiantį diegti naujausias technologijas į kuriamus produktus.

Alvydas Naujėkas
Verslo Alchemija
Dalia Šatkovskienė
photo
Dalia Šatkovskienė
50 kelių į sėkmę

Dr. Dalia Šatkovskienė baigė Maskvos M. Lomonosovo universiteto Fizikos fakulteto elementarių dalelių fizikos katedrą. Įstojusi į aspirantūrą (mokslinis vadovas - žymus italų fizikas Bruno Pontekorvo) dalyvavo eksperimentuose ieškant kvarkų, pasitelkus tuo metu didžiausius pasaulyje greitintuvus Protvino ir Jungtiniame Branduolinių tyrimų institute Dubnoje (Maskvos sritis).

Grįžusi į Vilnių pradėjo dirbti Vilniaus universiteto Teorinės fizikos katedroje kvantinės molekulių teorijos srityje. Moksliniai rezultatai yra aprobuoti daugelyje tarptautinių konferencijų ir atspausdinti prestižiniuose moksliniuose žurnaluose. VU studentams, magistrantams ir doktorantams D. Šatkovskienė skaitė eilę teorinių kursų. Yra išleidusi Teorinės mechanikos, Grupių Teorijos ir Tankio matricos formalizmo kvantinėje mechanikoje vadovėlius fizikos studentams.

Nuo 2004 m. yra Europos komisijos (EK) mokslinių programų vertintoja-ekspertė. Yra iniciavusi ir koordinavusi FP6 ir FP7, EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų programų, COST bei Europos struktūrinių fondų projektus. Dažnai kviečiama ekspertų vykdomuose EK projektuose ir tarptautinių konferencijų komitetuose. 2002 m. atstovavo Lietuvos universitetų mokslininkes UNESCO ir pasaulinės fizikų organizacijos IUPAP organizuotame I-ąjame pasauliniame Fizikių kongrese Paryžiuje. Tai paskatino domėtis Europos lyčių lygybės politika moksle ir vykdyti veiklas jos formavimo ir įgyvendinimo kryptimi. Yra prestižinės Europos mokslininkių organizacijos Europos mokslininkių platformos (EPWS) vykdomosios tarybos narė ir Baltijos šalių mokslininkių, dirbančių tiksliuosiuose moksluose ir aukštosiose technologijose asociacijos BASNET Forumas prezidentė. Už indėlį puoselėjant Baltijos šalių vienybę ir bendradarbiavimą 2014m. Dalia Šatkovskienė apdovanota Baltijos Parlamentinės Asamblėjos medaliu.

Dalia Šatkovskienė
50 kelių į sėkmę
Darius Udrys
photo
Darius Udrys
50 kelių į sėkmę

Darius yra viešųjų ryšių ir organizacijų plėtros specialistas, sukaupęs dviejų dešimčių metų tarptautinę darbinę patirtį Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu yra VšĮ „GO Vilnius“ direktorius, nuo 2016 m. rudens dėsto komunikaciją Vilniaus universitete. Darius taip pat yra brendingo agentūros Neue Unica strategijos vadovas ir įmonės Fipra Lithuania konsultantas. Nuo 2015 m. priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui, 2016 m. vasarą išrinktas į partijos etikos ir skaidrumo komisiją. Nuo 2011–2015 m. buvo Vilniuje veikiančio Europos humanitarinio universiteto plėtros ir komunikacijos prorektoriumi.

Darius gimė ir užaugo lietuviškoje šeimoje Amerikoje. Prieš atvykdamas gyventi Lietuvoje 2011 m., aktyviai prisidėjo prie lietuvybės palaikymo užsienyje; buvo Los Andželo lietuvių bendruomenės prezidentas bei Los Andželo-Kauno miestų seserų programos vadovas, dirbo žurnalistu Laisvosios Europos radijo lietuvių redakcijoje Prahoje ir Lietuvos radijo korespondentu, vadovavo JAV Pilietinio švietimo centro programoms Rytų Europoje ir buvo šios viešosios įmonės plėtros direktoriumi. 2006 m. įgijo politikos filosofijos daktaro laipsnį Kalifornijos Claremont Graduate universitete.

Darius Udrys
50 kelių į sėkmę
Augustas Alešiūnas
photo
Augustas Alešiūnas
50 kelių į sėkmę

Augustas yra “Smart IT cluster”, didžiausio IT sprendimų klasterio maisto ir žemės ūkio sektoriams Pabaltyje prezidentas. Savo veiklą šiose srityse pradėjo dar 2008 metais, tapęs programinės įrangos žemės ūkio sektoriui gaminančios kompanijos “ART21” vadovu. Pastaroji įmonė pirmoji Lietuvoje pritraukė rizikos kapitalo fondo “Verslo angelų fondas I” investiciją Lietuvoje 2010 metais. Šiuo metu įmonė yra Lietuvos ir Latvijos rinkos lyderė, aktyviai kurianti inovatyvius sprendimus. Šiuo metu Augustas Alešiūnas eina vadovo pareigas, yra valdybos narys ir vienas iš verslo angelų.

2012 metais Augustas Alešiūnas tapo kompanijos “ARS LAB” vienu iš verslo angelų. Ši įmonė yra sukūrus pasaulinę inovaciją, produktą “FoodSniffer”, kuris gali nustatyti įvairių maisto produktų šviežumo/sugedimo lygį. Įmonė jau yra gavusi tarptautinius patentus, veikia visuose žemynuose, o iki šios dienos bendrai pritraukė 1,25 mln EUR investicijų.

Augustas Alešiūnas
50 kelių į sėkmę
Giedrius Kavaliauskas
photo
Giedrius Kavaliauskas
50 kelių į sėkmę

M-LAB steigėjas ir techninių kūrėjų judėjimo Lietuvoje puoselėtojas.

Giedrius Kavaliauskas
50 kelių į sėkmę
Gabija Toleikytė
photo
Gabija Toleikytė
Ateities komandos DNR

Mokslų daktarė Gabija Toleikytė yra neuromokslininkė ir verslo bei karjeros koučerė. Doktorantūros mokslinius tyrimus atliko University College London (Didžioji Britanija), magistratūrą – Helsinki University (Suomija) ir bakalaurą – Vilniaus Universitete. Gabijos magistrantūros moksliniai tyrimai sulaukė geriausio Lietuvos magistro darbo apdovanojimo iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Doktorantūros metu Gabija įgijo verslo ir karjeros koučerės kvalifikaciją ir, tai sujungusi su savo neuromokslų žiniomis, ji išvystė unikalius koučinimo metodus bei seminarus. Jais Gabija padėjo jau keliems šimtams akademikų, verslininkų, profesionalių sportininkų, labdaros organizacijų ir mokslo centrų darbuotojų pasiekti geresnių darbo rezultatų, įgyti daugiau aiškumo karjeros klausimais, efektyviau vadovauti, rasti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, geriau pažinti save ir kitus.

Gabija dirba su įmonėmis ir moksliniais centrais Didžiojoje Britanijoje (Lane4 consultancy, Coachmatch, Sporting Edge, The Brilliat Club, Notion Business Coaching, International HIV and AIDS Alliance, University College London, Astrea professional women network etc.) ir Lietuvoje (Tegra State, Swedbank, Talent safari, Danske bank etc.). Gabija nenustygstanti vietoje - savo entuziazmu ir pozityvumu uždega aplinkinius. Jos seminarai yra labai interaktyvūs, informatyvūs ir smagūs. Gabija sėkmingai pristatinėjo seminarus įmonėse, universitetuose, mokyklose ir bendrai publikai.

Gabija Toleikytė
Ateities komandos DNR
Dalia Lašaitė
photo
Dalia Lašaitė
Ateities komandos DNR

Dalia yra CGTrader vadovė ir viena iš įkūrėjų. CGTrader yra pasaulinė 3D modelių prekyvvietė, kur 3D dizaineriai pardavinėja 3D modelius klientams reklamos, architektūros, video žaidimų, filmų, virtualios realybės ir 3D spausdinimo srityse. Šia platforma naudojasi daugiau nei 600,000 profesionalių dizainerių iš 113 šalių. Tarp CGTrader klientų yra tiek individualių animacijos ar žaidimų studijų, tiek Fortune 500 korporacijų tokių kaip Microsoft, Boeing ar General Electric. CGTrader investuotojai yra Intel Capital, Practica Capital ir verslo angelai. 

Dalia Lašaitė
Ateities komandos DNR
Regimantas Urbanas
photo
Regimantas Urbanas
50 kelių į sėkmę

Regimantas yra tiksliausios Pasaulyje viešojo transporto programėlės „Trafi“ rinkodaros vadovas. Skaitmeninės rinkodaros profesionalas, iki tol 6 metus vadovavo informacinių technologijų milžinės „Google“ rinkodarai Baltijos šalyse, dirbdamas iš Dublino, Varšuvos ir Vilniaus biurų. Kaip pats sako, į lietuvių startuolį atėjo tam, kad perduotų tarptautinę patirtį, kompetenciją ir padėtų jam plėstis visame pasaulyje.“

Regimantas Urbanas
50 kelių į sėkmę
Petras Misiūnas
photo
Petras Misiūnas
50 kelių į sėkmę

Petras yra "Talentai Lietuvai" dalyvis. „Talentai Lietuvai“ – tai unikali stažuočių Lietuvos įmonėse programa, skirta užsienyje studijas baigusiems lietuviams.

Baigęs ekonomikos studijas UCL universitete Londone 2013 metais Petras sugrįžo į Lietuvą dalyvauti JPP „Kurk Lietuvai“ programoje, kurios metu dirbo LR Vyriausybės kanceliarijoje, Investuok Lietuvoje ir Lietuvos Banko priežiūros tarnyboje. Baigęs šią programą Petras tęsė studijas Rotterdam School of Management (Olandija), kur įgijo Finansų ir Investicijų magistro laipsnį.

Būtent po šių magistro studijų Petras į Lietuvą grįžo "Talentai Lietuvai" programos dėka ir šiuo metu yra Teo Omnitel generalinio direktoriaus stažuotojas.

Petras Misiūnas
50 kelių į sėkmę
Agnė Paliokaitė
photo
Agnė Paliokaitė
Verslo Alchemija

Agnė yra politikos tyrėja, inovacijų politikos ir dalyvavimu grįsto valdymo ekspertė, mokslinių tyrimų įmonės Visionary Analytics steigėja ir direktorė. Per pastaruosius 15 metų ji atliko dešimtis inovacijų sistemų ir politikos tyrimų, MTEP ir inovacijų politikos bei valdysenos modelių vertinimų ES ir nacionalinėms valdžios institucijoms. Agnė aktyviai dalijasi sukauptomis žiniomis ir patirtimi, dalyvaudama aktualiose ekspertų grupėse ir konferencijose Lietuvoje ir ES mastu. 2012-2014 m. ji buvo projekto direktorė ir pagrindinė metodinė ekspertė įgyvendinant Lietuvos sumanios specializacijos strategijos išankstinį vertinimą Lietuvoje, teikė susijusias tyrimų ir konsultacines paslaugas Europos Komisijai.

Agnė apgynė socialinių mokslų daktaro disertaciją ISM vadybos ir ekonomikos universitete 2013 metais. Tarptautinė inovacijų valdymo asociacija ISPIM atrinko A.Paliokaitės disertaciją tarp 10-ies geriausių disertacijų pasaulyje tais metais (inovacijų tema). Ekspertė yra tarptautinių publikacijų ateities įžvalgos ir inovacijų tematika autorė.

Visionary Analytics nuo 2016 m. privataus mokslinių tyrimų instituto statusą. Įmonės tyrėjai ne tik atlieka politikos tyrimus, bet ir kuria metodines ir technologines inovacijas bei eksperimentuoja su įvairiais mokslo-verslo partnerystės modeliais. Pavyzdžiui, kartu su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu įmonė įsteigė įmonės finansuojamą profesinės doktorantūros vietą pažangiam inovacijų tyrėjui.

Agnė Paliokaitė
Verslo Alchemija
Rolandas Pridotkas
photo
Rolandas Pridotkas
Verslo Alchemija

Rolandas Pridotkas yra UAB "Rūta" direktorius. 

UAB „Rūta“ – ilgiausiai veikiantis saldainių fabrikas Lietuvoje, dar 1913 m. įkurtas Antano Gricevičiaus. „Rūta“ gali didžiuotis ne tik ilga savo istorija, bet ir užsitarnautu geru vardu. Šiandien ji yra gerai žinoma kaip įmonė, puoselėjanti senas tradicijas, tačiau savo veikloje sėkmingai taikanti ir naujausias tendencijas (šiuolaikines receptūras, technologijas, originalias gaminių pateikimo idėjas, bendradarbiavimą su mokslininkais, dalyvavimą įvairiuose ES projektuose).

Įmonė, plėtodama inovatyvius projektus, bendradarbiauja su Lietuvos mokslininkais iš Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU), Kauno technologijos universiteto (KTU), LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto, Varšuvos gyvybės mokslų universiteto (Lenkija), Vroclavo gamtos mokslų universiteto (Lenkija). Įmonės darbuotojai nuolat kelia savo kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Rolandas Pridotkas
Verslo Alchemija
Vytautas Kieras
photo
Vytautas Kieras
Verslo Alchemija

Vytautas yra įmonių grupės „Global BOD GROUP“ saulės energetikos krypties ir įmonių „Solitek Cells“ ir „Solitek R&D” verslo plėtros vadovas. Vytautas yra atsakingas už verslo strategijos formavimą, naujų produktų kūrimą ir produktų įvedimą į naujas rinkas. Solitek R&D vykdydama eksperimentinės saulės elementų gamybos veiklą, dalyvaują nuolat besikeičiančiame fotovoltinių saulės elementų technologinio tobulinimo procese, yra nuolatinė Horizon 2020 programų ir konsorciumų narė.

Tuo tarpu įmonė „Solitek Cells“ vykdo kryptingą naujų produktų atranką, komercializavimą ir pritaikymą naujoms rinkoms. Įmonės „Solitek Cells“ ir Solitek „R&D“ 2016 metų vasarą sėkmingai pristatė ir sertifikavo produktų liniją Solitek „Solid“ – vieną ilgaamžiškiausių ir ilgiausią garantiją turinčių modulių pasaulyje.“

Vytautas Kieras
Verslo Alchemija
Tadas Jonauskis
photo
Tadas Jonauskis
50 kelių į sėkmę

Urbanistas, įmonės "PUPA - strateginė urbanistika"  vadovas, dirbantis su miestų plėtra, konversija, atnaujinimu. 

Tadas Jonauskis
50 kelių į sėkmę
Živilė Mikėnaitė
photo
Živilė Mikėnaitė
50 kelių į sėkmę

Živilė yra Kalėjimų departamento direktorė. Karjerą Živilė pradėjo Šiaulių policijoje, o 2000 m. tapo Vilniaus miesto  vyriausiojo  policijos komisariato Viešosios policijos komisare inspektore. 2003 m. perėjo į Kalėjimų departamentą, kur 8 metus vadovavo Personalo skyriui.  Nuo 2011-ųjų rugsėjo iki laikino paskyrimo Kalėjimo departamento vadove, Živilė dirbo Kauno tardymo izoliatoriaus direktore. 2015 birželio 1 d. teisingumo ministro įsakymu paskirta Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktore.

Živilė tarnybos metu buvo ne kartą skatinta ir apdovanota  - pasižymėjimo ženklu „Už pavyzdingą tarnybą“,  Lietuvos policijos generalinio komisaro Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“, Latvijos Bausmių vykdymo sistemos pasižymėjimo ženklu „Teisingumas visiems“, gavo Lietuvos Respublikos teisingumo ministro padėką.

Živilė Mikėnaitė
50 kelių į sėkmę
Dalius Misiūnas
photo
Dalius Misiūnas
Verslo Alchemija

Dalius yra UAB „Lietuvos energija“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius

Dalius Misiūnas
Verslo Alchemija
Linas Dičpetris
photo
Linas Dičpetris
Verslo Alchemija

Linas Dičpetris yra EY Valdymo konsultacijų padalinio vadovas Baltijos šalyse

Klientus privačiajame ir viešajame sektoriuose Linas konsultuoja geros valdysenos, strategijos formavimo ir tobulinimo, investicijų pritraukimo, eksporto skatinimo, procesų optimizavimo bei robotizavimo, rizikos ir kontrolės, rodiklių ir ataskaitų optimizavimo, skaitmeninio virsmo, projektų valdymo ir pokyčių užtikrinimo srityse.

Linas yra asociacijos „Baltic Institute of Corporate Governance“ valdybos bei AIESEC Lietuva patarėjų tarybos narys.

Linas Dičpetris
Verslo Alchemija
Dovydas Duoblys
photo
Dovydas Duoblys
Ateities komandos DNR

Dovydas yra UAB „Solid Supply“ verslo plėtros vadovas. 2014 m. Dovydas buvo įtrauktas į „Nordic Business Report“  trisdešimties didžiausią pasisekimą pelniusių jaunųjų (iki 30 metų) Šiaurės Europos verslininkų sąrašą.

Dovydas Duoblys
Ateities komandos DNR
Svajus Asadauskas
photo
Svajus Asadauskas
Verslo Alchemija

Svajus yra Fizinių ir Technologijos Mokslų Centro (FTMC) mokslininkas. Subūrę mokslo ir verslo jėgas, lietuviai sukūrė naujos kartos padangų perdirbimo technologiją.

Svajus Asadauskas
Verslo Alchemija
Milda Autukaitė
photo
Milda Autukaitė
Ateities komandos DNR

Milda yra „Swedbank“ personalo departamento direktorė.

Milda Autukaitė
Ateities komandos DNR
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva