•  

  VERSLO GAZELĖ 2018

  „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius
  Rugsėjo 20 d.

Konferencijos partneriai

logologologo

Svarbiausias smulkaus ir vidutinio verslo atstovų susitikimas „Gazelė 2018“ atsinaujina

Daugiau kaip 20 verslininkų ir konsultantų verslo auginimo pamokos ir praktinės priemonės​:

 • Vakar darėme „kaip išeina“, šiandien pradėsime daryti „kaip suplanuota“. Kaip sudėlioti pergalingą įmonės strategiją?
 • Kaip didinti gamybą su tiek pat darbuotojų?
 • Kaip įdarbinti socialinius tinklus – praktiški patarimai, nuo ko pradėti, kur (ne)investuoti
 • Asmeninių konsultacijų mugė - gaukite savo verslui aktualių konsultacijų įvairiausiomis temomis: mokesčiai, verslo teisė, finansavimas, skaitmeninė rinkodara, pardavimai.
 • Greičiausiai augančių įmonių „Gazelių 2018“ apdovanojimai

„Švaros broliai“ automobilių ir patalpų švara rūpinasi jau daugiau nei 20 metų. 2017-aisiais įmonė pademonstravo sparčiausią augimą ir tapo metų „Gazele 2017“. Neįtikėtiną spurtą per kelerius metus įgyvendinęs įmonės vadovas ir bendrasavininkis Evaldas Kinderis kartu su Gintautu Mažeika, verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujančiu partneriu, pasidalys augimo sėkmės istorija ir iššūkiais, su kuriais teko susidurti. Kaip pavyko suvaldyti staigią plėtrą, plaunamų automobilių skaičių per vienerius metus padidinus nuo 150 tūkstančių iki daugiau nei pusės milijono? Kaip nepasiduoti sunkumams? Kaip pritraukti investicijas?

Kelias nuo vos kvėpuojančio verslo iki kiekvienam pirkėjui žinomo duonos kepėjo

Lietuviško kapitalo įmonė „Biržų duona“ buvo įkurta 1953 metais ir privatizuota 2000 metais. Šiandien tai šeimos verslas, kuriame dirba 387 darbuotojai, o asortimentą sudaro virš 200 gaminių. Įmonė nuo regioninio, vos kvėpuojančio verslo nuėjo sunkų ir ilgą kelią. Nuosavybės virsmas, technologinė plėtra, vadovų komandos subūrimas – apie tai papasakos Andrius Kurganovas, „Biržų duona“ komercijos vadovas, prie šeimos verslo prisijungęs 2003 m.

Kai verslas pritrūksta pinigų – kaip parduoti svajonę investuotojui, bet likti savo verslo savininku

„BROLIS TIMBER“ bendrasavininkė ir vadovė Ingrida Vizbaraitė sako: „Esame stipri šeimyninė organizacija. Medines lentas gaminame ir parduodame nuo 2007 metų. Darbas mums – ir duona kasdieninė, ir nuolatinė kūryba, ir neišsenkantis iššūkis tobulėti. Mus vienija meilė medžiui ir natūralumui, todėl siūlome tik tai, kuo tikime patys“. Tačiau norėdama postūmio augti ir įgyvendinti savo sumanymus, bendrovė turėjo rasti investicijų plėtrai. „BROLIS TIMBER“ pasirinko netradicinį finansavimo būdą – verslo angelų fondą. Sulaukus investicijų, 2013-2015 metais įmonės pardavimai kasmet augo maždaug du kartus, įmonės rinkos išsiplėtė į užsienį. Ingrida pasidalys, kaip pritraukė investicijų, kokių augimo pamokų gavo ir kaip liko savo verslo savininkais.

Kaip parduoti vertę, o ne kainą

Niekada anksčiau nė viena agroverslo įmonė, o ypač technikos pardavėjai, nekūrė televizijos laidų, neorganizavo 3.000 žemdirbių „Žalgirio“ arenoje pritraukiančių renginių, neplatino savo akcijų per biržą ir neapdovanojo jomis darbuotojų. Visa tai daro „East West Agro“. Netradicinis požiūris į verslą teikia sėkmę, finansiniai įmonės rodikliai kasmet auga lyg ant mielių. Gediminas Kvietkauskas, bendrovės generalinis direktorius, sako, kad didelis viešumas padeda keisti lietuvių požiūrį į žemės ūkį ir parduoti. Gediminas pasidalys, kas per dešimtmetį nedidelę bendrovę padėjo išauginti iki žemės ūkio technikos lyderių Lietuvoje ir regione.

Kaip su tuo, ką turime, padaryti 5 kartus daugiau?

Arvydas Strumskis yra „Verslo angelų fondas I“ vadovaujantis  partneris. Arvydas turi daugiau nei 20 metų privataus kapitalo fondų valdymo patirties, daugiau nei 10 metų investavimo į verslų vystymą, startuolių veiklą bei vadovybės strateginio konsultavimo patirties. A. Strumskis buvo keliolikos didelių, vidutinių ir mažų Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių vadovas, valdybų narys. Pasiremdamas pavyzdžiais iš savo praktinės patirties, Arvydas papasakos, kaip savo veikloje pasiekti efektyvumo neišleidžiant didelių pinigų – realūs pavyzdžiai ir pritaikomi metodai, kaip pasiekti efektyvumo augimo neinvestuojant didelių pinigų.

Parduoti internetu gali kiekvienas - kaip uždirbti pinigų

Vytautas Vorobjovas e-komercijos ir e-marketingo srityse dirba nuo 2005 metų. Taip pat drauge su partneriais valdo eilę į eksportą orientuotų e-komercijos projektų. Tarp jų: Themeatmakers.com, Woolme.com , Forbigboys.co.uk. Vytautas yra sukūręs didžiausią Baltijos šalyse maisto prekėmis prekiaujančią Amazon paskyrą. Spendimai, kuriuos siūlo Vutautas yra išbandyti jo paties, investuojant laiką ir pinigus, todėl jis pasidalys, kaip ne tik parduoti internetu, bet ir uždirbti.

Pranešėjai

Pranešėjų sąrašas pildomas

 

Rolandas Barysas
photo
Rolandas Barysas
„Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius

Rolandas Barysas
„Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius
Andrius Kurganovas
photo
Andrius Kurganovas
„Biržų duona“ komercijos vadovas

Lietuviško kapitalo įmonė „Biržų duona“ buvo įkurta 1953 metais ir privatizuota 2000 metais. Šiandien tai šeimos verslas, kuriame dirba 387 darbuotojai, o asortimentą sudaro virš 200 gaminių. Nuo įsikūrimo stabiliai auganti įmonė šiandien patenka tarp didžiausią apyvartą generuojančių kepyklų Lietuvoje. „Biržų duona“ pelnė ne vieną apdovanojimą ir yra pripažinta už inovatyvius sprendimus gamybos technologijų, produktų kūrimo, pakuočių dizaino ir komunikacijos sferose. „Biržų duonos“ misija yra kurti tradicinę lietuvišką duoną sveikesniam gyvenimui bei savo kepiniais padėti atrasti pasaulio skonius. Nuo 2014 metų bendrovė organizuoja didžiausią bėgimą Šiaurės Lietuvoje „Biržų kilometrai“. Įmonė taip pat valdo 18 firminių duonos parduotuvių ir tris „Sucré“ kepinių namus. 

Andrius Kurganovas
„Biržų duona“ komercijos vadovas
Vytautas Vorobjovas
photo
Vytautas Vorobjovas
e-komercijos konsultantas

Vytautas Vorobjovas
e-komercijos konsultantas
Edita Janušienė
photo
Edita Janušienė
VMI vadovė

Ingrida Vizbaraitė
photo
Ingrida Vizbaraitė
„Brolis Timber“ bendrasavininkė ir vadovė

Bendrovė BROLIS TIMBER prekiauja medienos apdailos gaminiais: medžio masyvo grindimis ir parketlentėmis, įvairių profilių vidaus ir lauko dailylentėmis bei terasinėmis lentomis, papildomomis medžiagomis ir susijusiomis paslaugomis. Įmonės veiklos kryptis – ekologiški apdailos gaminiai namams ir aplinkai. Sulaukus investicijų, 2013-2015 metais įmonės pardavimai kasmet augo maždaug du kartus, įmonės rinkos išsiplėtė į užsienį. Vietinėje rinkoje įmonės gaminiai sulaukė architektų pripažinimo.

Esame stipri šeimyninė organizacija. Medines lentas gaminame ir parduodame nuo 2007 metų. Darbas mums – ir duona kasdieninė, ir nuolatinė kūryba, ir neišsenkantis iššūkis tobulėti. Mus vienija meilė medžiui ir natūralumui, todėl siūlome tik tai, kuo tikime patys. Brolio krautuvėlėse visi gaminiai ekologiški. Visos lentos tikros – medinės, kvepiančios, su charakteriu. Medienos priežiūrai, padengimui ar tvirtinimui skirtos priemonės kokybiškos, išmėgintos ir nekenkiančios nei aplinkai, nei žmonėms.

Jokia kita medžiaga neturi tokios ypatingos šilumos ir išraiškingumo kaip medis. Mediena yra unikali – ji natūraliai užauga, sukuria sveikesnę gyvenamąją aplinką ir yra ilgaamžė. Ji patraukli ne tik savo natūralumu, bet ir ypatinga estetika. Mediena – vienintelė visiškai atsinaujinanti statybinė žaliava, kurią galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant ekosistemai. Mūsų siūlomi medienos gaminiai turi teisę naudoti PEFC ženklą, kuris užtikrina, kad gamybinė žaliava gaunama iš atsakingai tvarkomų miškų.

Medis įkvepia. Mes kaupiame informaciją apie jo savybes, apdirbimą, pritaikymo būdus bei naujausias tendencijas ir mielai ja dalinamės, todėl savo krautuvėles atidarėme senamiestyje, atokiau nuo masinių srautų ir prekybos centrų, kad galėtumėte ramiai atsigerti kavos ir įkvėpti idėjų naujiems savo projektams.

Ingrida Vizbaraitė
„Brolis Timber“ bendrasavininkė ir vadovė
Evaldas Kinderis
photo
Evaldas Kinderis
valymo paslaugų įmonės „Švaros broliai“, tapusios „Metų Gazelė 2017“, įkūrėjas ir vadovas

„Švaros broliai“ automobilių ir patalpų švara rūpinasi jau daugiau nei 20 metų. 2017-aisiais įmonė pademonstravo sparčiausią augimą ir tapo metų „Gazele“. Neįtikėtiną spurtą per kelerius metus įgyvendinęs įmonės vadovas ir bendrasavininkis Evaldas Kinderis pasidalys augimo sėkmės istorija ir iššūkiais, su kuriais teko susidurti. Taip pat jis atskleis, kaip pavyko suvaldyti staigią plėtrą, plaunamų automobilių skaičių per vienerius metus padidinus nuo 150 tūkstančių iki daugiau nei pusės milijono. Kaip nepasiduoti sunkumams? Kaip pritraukti investicijas? Šie ir kiti klausimai – „Švaros brolių“ pranešime.

Evaldas Kinderis
valymo paslaugų įmonės „Švaros broliai“, tapusios „Metų Gazelė 2017“, įkūrėjas ir vadovas
Arvydas Strumskis
photo
Arvydas Strumskis
„Verslo angelų fondo I“ partneris

Arvydas Strumskis yra „Verslo angelų fondas I“ vadovaujantis  partneris. Arvydas turi daugiau nei 20 metų privataus kapitalo fondų valdymo patirties, daugiau nei 10 metų investavimo į verslų vystymą, startuolių veiklą bei vadovybės strateginio konsultavimo patirties. A. Strumskis buvo keliolikos didelių, vidutinių ir mažų Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių vadovas, valdybų narys. Arvydas yra Lietuvos Verslo Angelų tinklo vienas iš steigėjų ir valdybos narys. Aktyviai dalyvauja Lietuvos rizikos kapitalo asociacijos veikloje, buvo valdybos narys.

Arvydas Strumskis
„Verslo angelų fondo I“ partneris
Gintautas Mažeika
photo
Gintautas Mažeika
Verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantis partneris

Gintautas Mažeika yra verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantysis partneris, padedantis verslų savininkams tvariai atsitraukti nuo verslo valdymo, įgyvendinti kitus sudėtingus, didelio masto pokyčius. „Mažeika ir partneriai“ vienija strategijos, rinkodaros, pardavimų, personalo, finansų, klientų pasitenkinimo, tiekimo grandinės, verslo procesų valdymo profesionalus, padedančius verslų savininkams ir įmonių vadovams suplanuoti ir praktiškai įgyvendinti reikšmingus pokyčius,  siekiant akivaizdžiai padidinti verslo konkurencingumą ir pelningumą.

Gintautas turi daugiau nei 20 metų darbo patirtį vadovaujant  tiek lietuviško privataus kapitalo, tiek tarptautinėms bei valstybės valdomomoms, skirtingiems verslo sektoriams priklausančioms įmonėms. Jis vadovavo UAB DK „PZU Lietuva“ (draudimo verslas), AB „Rytų skirstomieji tinklai“ (elektros energetika), AB „LEO LT“ (elektros energetikos įmonių valdančioji įmonė), UAB „Lietuvos rytas“ (žiniasklaidos verslas), UAB „AL holdingas“ (leidybos, prekybos įmonių valdančioji įmonė), buvo šių ir kitų įmonių (UAB „Čili holdings“, UAB „Švaros broliai“) valdybų narys bei valdybų pirmininkas. Per savo kaip vadovo karjerą Gintautui yra ne kartą tekę sėkmingai įgyvendinti sudėtingus didelio masto pokyčių projektus, dėl to viešoje erdvėje jis dažnai vadinamas pokyčių vadovu.

Gintautas Mažeika
Verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantis partneris
Gediminas Kvietkauskas
photo
Gediminas Kvietkauskas
„East West Agro“ (EWA) steigėjas ir generalinis direktorius

Gediminui verslas - kūrybinis procesas, nuolatinė improvizacija, lošimas šachmatais ir pokerio kortomis vienu metu. G. Kvietkauskas įmonei vadovauja nuo jos įsteigimo 2006-aisiais. Sėkmingas valdymas, laiku priimti svarbūs sprendimai, rinkos išmanymas ir komandinis darbas per dešimtmetį nedidelę bendrovę padėjo išauginti iki žemės ūkio technikos lyderių Lietuvoje ir regione. 2017 metais EWA žengė dar vieną kokybinį verslo žingsnį – sėkmingai įgyvendino pirminį viešą akcijų siūlymą (IPO) ir pritraukė 3 mln. eurų kapitalą plėtrai. Šiuo metu Gediminas ruošia dirvą geografinei EWA plėtrai Pabaltijyje. Jis gali nesustodamas išvardinti visus pasaulyje žymiausius žemės ūkio technikos gamintojus. Dalį jų jis pažįsta itin gerai – jo vadovaujama bendrovė Lietuvoje prekiauja daugiau kaip 18 Europos žemės ūkio gamintojų produkcija. G. Kvietkauskas yra Aleksandro Stulginskio Universiteto (ASU) mecenatas ir patariamosios verslo kolegijos narys. Kasmet skaito paskaitas verslo valdymo, rinkodaros, žemės ūkio rinkos temomis universitetuose ir konferencijose. Pernai G. Kvietkauskas atsiėmė ir pasaulinės AGCO korporacijos įvertinimą už geriausius verslo pasiekimus atstovaujant  „Massey Ferguson“ techniką Europoje.

Gediminas Kvietkauskas
„East West Agro“ (EWA) steigėjas ir generalinis direktorius
Jolanta Kuzmienė
photo
Jolanta Kuzmienė
„Varėnos pienelio“ vadovė

Jolanta Kuzmienė
„Varėnos pienelio“ vadovė
Aivaras Knieža
photo
Aivaras Knieža
„Versli Lietuva“ eksporto departamento vadovas

2017 metais eksporto ir verslumo skatinimo organizacija „Versli Lietuva“ prisidėjo beveik prie kas penkto lietuviškos kilmės prekių eksportuotojo sėkmės, teikdama įvairias eksporto plėtros paslaugas. Konsultuotų eksportuotojų eksportas augo beveik 14 proc., o eksporto plėtros paslaugas gavusių įmonių eksporto vertė siekė 7,5 mlrd. eurų, iš kurių 5,1 mlrd. eurų – lietuviškos kilmės prekių eksportas. O tai sudarė 41 proc. visos lietuviškos kilmės prekių eksporto vertės.

Aivaras Knieža
„Versli Lietuva“ eksporto departamento vadovas
Laimonas Belickas
photo
Laimonas Belickas
„UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo vadovas

Laimonas Belickas
„UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo vadovas
Toma Vevelstad
photo
Toma Vevelstad
„Amber staff“ bendraturtė

Toma Vevelstad
„Amber staff“ bendraturtė
Pijus Makarevičius
photo
Pijus Makarevičius
„Baldai1“ įkūrėjas ir savininkas

Pijus Makarevičius
„Baldai1“ įkūrėjas ir savininkas
Irma Verbienė
photo
Irma Verbienė
„Verslo žinios“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja

Irma Verbienė
„Verslo žinios“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja
Justinas Albertynas
photo
Justinas Albertynas
„AirGuru“ verslo plėtros vadovas

Įmonės „Oro guru“, kuri teikia kelionių pardavimo, konsultavimo ir organizavimo paslaugas, pasirinkta skaitmenizacijos kryptis pasiteisino per pirmuosius veiklos metus. Įmonė skaitmenizavo daugelį savo procesų, pasinaudojo technologiniais sprendimais, kurie didino veiklos efektyvumą. Rezultatas – per 4 metus įmonė išaugino savo pardavimo pajamas nuo 0 iki 4,5mln., o naujai pristatytas prekės ženklas „AirGuru" tapo turizmo sektoriuje atpažįstamu vardu.

Justinas Albertynas
„AirGuru“ verslo plėtros vadovas
Darius Lackus
photo
Darius Lackus
„Vli Timber“ generalinis direktorius

Darius Lackus
„Vli Timber“ generalinis direktorius
Žygimantas Lackus
photo
Žygimantas Lackus
„Vli Timber“ vykdantysis direktorius

Žygimantas Lackus
„Vli Timber“ vykdantysis direktorius
Nerius Jasinavičius
photo
Nerius Jasinavičius
Efektyvumo konsultantas, TOC ir LEAN ekspertas

Nerius Jasinavičius
Efektyvumo konsultantas, TOC ir LEAN ekspertas
Vilius Malinauskas
photo
Vilius Malinauskas
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas

Vilius Malinauskas
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas
Marius Bartkevičius
photo
Marius Bartkevičius
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas

Marius Bartkevičius
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas
Remigijus Balčiūnas
photo
Remigijus Balčiūnas
UAB „Pupt“, valdančios sėdmaišių prekės ženklą „Pušku pušku“ direktorius

Remigijus Balčiūnas
UAB „Pupt“, valdančios sėdmaišių prekės ženklą „Pušku pušku“ direktorius

Bilietai

Dalyvio mokestis

74 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 84 Eur

Speciali kaina taikoma iki rugpjūčio 21 d.
Kas antram dalyviui iš tos pačios įmonės taikoma 50% nuolaida.
Į kainą įskaičiuota: kava arbata, užkandžiai pertraukėlių metu, dalomoji medžiaga.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva