Programa

KARTU SU POKYČIAIS: KAIP VERSLUI SUSPĖTI IR LAIMĖTI?
10:00 - 10:20

Įžanginis žodis, konferencijos tikslai

Irma Verbienė / „Verslo žinios“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja
10:20 - 10:50

Ar Lietuvos verslas pasiruošęs ketvirtajai pramonės revoliucijai?

 • Ketvirtoji pramonės revoliucija jau vyksta. Kas tai ir su kuo tai valgoma?
 • Ketvirtosios pramonės revoliucijos pavyzdžiai Lietuvoje.
 • Ką turime padaryti, kad nepražiopsotume revoliucijos, kuri vyksta aplink mus?
Aivaras Knieža / „Versli Lietuva“ eksporto departamento vadovas
10:50 - 11:10

Kredito rizika ir augantys pardavimai – neatrasta sinergija

 • Ko trūksta potencialių klientų atrankoje? 
 • Pinigai iš anksto – pinigų mažiau 
 • Skirtingi klientai –skirtinga kaina
Ingrida Vizbaraitė / „Brolis Timber“ bendrasavininkė ir vadovė
11:10 - 11:40

Ar branda vietinėje rinkoje garantuoja pardavimus užsienyje?

Gintautas Mažeika / Verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantis partneris
11:40 - 11:50

Dalyvių klausimai

11:50 - 12:40 Pietūs
VERSLO PRAKTIKA: KAIP UŽDIRBAMAS PELNAS?
12:40 - 13:10

Kaip technologijos padeda auginti verslą ir turėti geriausius klientus

Gediminas Kvietkauskas / „East West Agro“ (EWA) steigėjas ir generalinis direktorius
13:10 - 13:40

Kokie sprendimai padeda įveikti krizes? Įmonės „Ustukių malūnas“ auginimo praktika

Vytautas Vorobjovas / e-komercijos konsultantas
13:40 - 14:05

Kaip kokybiškas pardavimų procesas gali padidinti pardavimus?

 • Nuo ko priklauso pardavimų rezultatai?
 • Kiek dėmesio derėtų skirti pardavimų kokybei?
 • Kas svarbiausia, norint užtikrinti kokybiškus pardavimus, ir ugdyti profesionalų komandą?
Evaldas Kinderis / valymo paslaugų įmonės „Švaros broliai“, tapusios „Metų Gazelė 2017“, įkūrėjas ir vadovas
14:05 - 14:15

Dalyvių klausimai

14:15 - 14:45 Kavos pertrauka
VERSLO AUGINIMAS: KOKIOS GALIMYBĖS?
14.45 - 15.15

Kaip sektoriuje, kuriame kas antras projektas žlunga ir darbuotojų lojalumas minimalus, užaugti iki lyderių?

UAB „Visma Lietuva”, Vilniaus regiono „Gazelės 2016“ lyderės, verslo auginimo praktika

15:15 - 15:40

Įmonės rinkodara ir komunikacija – kaip nepermokėti?

 • Kas Jūsų konkurencinis pranašumas: kaina, kokybė ar prekės ženklas?
 • Kaip komunikuoti tik tiems, kurie Jums yra reikalingi?
 • Ką pasakyti, kur pasakyti, kam pasakyti?
15:50

Sparčiausiai augančių Panevėžio regiono įmonių apdovanojimai

Gintautas Mažeika
Gintautas Mažeika
Verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantis partneris

Gintautas Mažeika yra verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantysis partneris, padedantis verslų savininkams tvariai atsitraukti nuo verslo valdymo, įgyvendinti kitus sudėtingus, didelio masto pokyčius. „Mažeika ir partneriai“ vienija strategijos, rinkodaros, pardavimų, personalo, finansų, klientų pasitenkinimo, tiekimo grandinės, verslo procesų valdymo profesionalus, padedančius verslų savininkams ir įmonių vadovams suplanuoti ir praktiškai įgyvendinti reikšmingus pokyčius,  siekiant akivaizdžiai padidinti verslo konkurencingumą ir pelningumą.

Gintautas turi daugiau nei 20 metų darbo patirtį vadovaujant  tiek lietuviško privataus kapitalo, tiek tarptautinėms bei valstybės valdomomoms, skirtingiems verslo sektoriams priklausančioms įmonėms. Jis vadovavo UAB DK „PZU Lietuva“ (draudimo verslas), AB „Rytų skirstomieji tinklai“ (elektros energetika), AB „LEO LT“ (elektros energetikos įmonių valdančioji įmonė), UAB „Lietuvos rytas“ (žiniasklaidos verslas), UAB „AL holdingas“ (leidybos, prekybos įmonių valdančioji įmonė), buvo šių ir kitų įmonių (UAB „Čili holdings“, UAB „Švaros broliai“) valdybų narys bei valdybų pirmininkas. Per savo kaip vadovo karjerą Gintautui yra ne kartą tekę sėkmingai įgyvendinti sudėtingus didelio masto pokyčių projektus, dėl to viešoje erdvėje jis dažnai vadinamas pokyčių vadovu.

Aivaras Knieža
Aivaras Knieža
„Versli Lietuva“ eksporto departamento vadovas

2017 metais eksporto ir verslumo skatinimo organizacija „Versli Lietuva“ prisidėjo beveik prie kas penkto lietuviškos kilmės prekių eksportuotojo sėkmės, teikdama įvairias eksporto plėtros paslaugas. Konsultuotų eksportuotojų eksportas augo beveik 14 proc., o eksporto plėtros paslaugas gavusių įmonių eksporto vertė siekė 7,5 mlrd. eurų, iš kurių 5,1 mlrd. eurų – lietuviškos kilmės prekių eksportas. O tai sudarė 41 proc. visos lietuviškos kilmės prekių eksporto vertės.

Ingrida Vizbaraitė
Ingrida Vizbaraitė
„Brolis Timber“ bendrasavininkė ir vadovė

Bendrovė BROLIS TIMBER prekiauja medienos apdailos gaminiais: medžio masyvo grindimis ir parketlentėmis, įvairių profilių vidaus ir lauko dailylentėmis bei terasinėmis lentomis, papildomomis medžiagomis ir susijusiomis paslaugomis. Įmonės veiklos kryptis – ekologiški apdailos gaminiai namams ir aplinkai. Sulaukus investicijų, 2013-2015 metais įmonės pardavimai kasmet augo maždaug du kartus, įmonės rinkos išsiplėtė į užsienį. Vietinėje rinkoje įmonės gaminiai sulaukė architektų pripažinimo.

Esame stipri šeimyninė organizacija. Medines lentas gaminame ir parduodame nuo 2007 metų. Darbas mums – ir duona kasdieninė, ir nuolatinė kūryba, ir neišsenkantis iššūkis tobulėti. Mus vienija meilė medžiui ir natūralumui, todėl siūlome tik tai, kuo tikime patys. Brolio krautuvėlėse visi gaminiai ekologiški. Visos lentos tikros – medinės, kvepiančios, su charakteriu. Medienos priežiūrai, padengimui ar tvirtinimui skirtos priemonės kokybiškos, išmėgintos ir nekenkiančios nei aplinkai, nei žmonėms.

Jokia kita medžiaga neturi tokios ypatingos šilumos ir išraiškingumo kaip medis. Mediena yra unikali – ji natūraliai užauga, sukuria sveikesnę gyvenamąją aplinką ir yra ilgaamžė. Ji patraukli ne tik savo natūralumu, bet ir ypatinga estetika. Mediena – vienintelė visiškai atsinaujinanti statybinė žaliava, kurią galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant ekosistemai. Mūsų siūlomi medienos gaminiai turi teisę naudoti PEFC ženklą, kuris užtikrina, kad gamybinė žaliava gaunama iš atsakingai tvarkomų miškų.

Medis įkvepia. Mes kaupiame informaciją apie jo savybes, apdirbimą, pritaikymo būdus bei naujausias tendencijas ir mielai ja dalinamės, todėl savo krautuvėles atidarėme senamiestyje, atokiau nuo masinių srautų ir prekybos centrų, kad galėtumėte ramiai atsigerti kavos ir įkvėpti idėjų naujiems savo projektams.

Gediminas Kvietkauskas
Gediminas Kvietkauskas
„East West Agro“ (EWA) steigėjas ir generalinis direktorius

Gediminui verslas - kūrybinis procesas, nuolatinė improvizacija, lošimas šachmatais ir pokerio kortomis vienu metu. G. Kvietkauskas įmonei vadovauja nuo jos įsteigimo 2006-aisiais. Sėkmingas valdymas, laiku priimti svarbūs sprendimai, rinkos išmanymas ir komandinis darbas per dešimtmetį nedidelę bendrovę padėjo išauginti iki žemės ūkio technikos lyderių Lietuvoje ir regione. 2017 metais EWA žengė dar vieną kokybinį verslo žingsnį – sėkmingai įgyvendino pirminį viešą akcijų siūlymą (IPO) ir pritraukė 3 mln. eurų kapitalą plėtrai. Metu Gediminas ruošia dirvą geografinei EWA plėtrai Pabaltijyje. Jis gali nesustodamas išvardinti visus pasaulyje žymiausius žemės ūkio technikos gamintojus. Dalį jų jis pažįsta itin gerai – jo vadovaujama bendrovė Lietuvoje prekiauja daugiau kaip 18 Europos žemės ūkio gamintojų produkcija. G. Kvietkauskas yra Aleksandro Stulginskio Universiteto (ASU) mecenatas ir patariamosios verslo kolegijos narys. Kasmet skaito paskaitas verslo valdymo, rinkodaros, žemės ūkio rinkos temomis universitetuose ir konferencijose. Pernai G. Kvietkauskas atsiėmė ir pasaulinės AGCO korporacijos įvertinimą už geriausius verslo pasiekimus atstovaujant  „Massey Ferguson“ techniką Europoje.

Laimonas Belickas
Laimonas Belickas
„UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo vadovas

Evaldas Kinderis
Evaldas Kinderis
valymo paslaugų įmonės „Švaros broliai“, tapusios „Metų Gazelė 2017“, įkūrėjas ir vadovas

„Švaros broliai“ automobilių ir patalpų švara rūpinasi jau daugiau nei 20 metų. 2017-aisiais įmonė pademonstravo sparčiausią augimą ir tapo metų „Gazele“. Neįtikėtiną spurtą per kelerius metus įgyvendinęs įmonės vadovas ir bendrasavininkis Evaldas Kinderis pasidalys augimo sėkmės istorija ir iššūkiais, su kuriais teko susidurti. Taip pat jis atskleis, kaip pavyko suvaldyti staigią plėtrą, plaunamų automobilių skaičių per vienerius metus padidinus nuo 150 tūkstančių iki daugiau nei pusės milijono. Kaip nepasiduoti sunkumams? Kaip pritraukti investicijas? Šie ir kiti klausimai – „Švaros brolių“ pranešime.

Vytautas Vorobjovas
Vytautas Vorobjovas
e-komercijos konsultantas

Irma Verbienė
Irma Verbienė
„Verslo žinios“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja

Darius Lackus
Darius Lackus
„Vli Timber“ generalinis direktorius

Žygimantas Lackus
Žygimantas Lackus
„Vli Timber“ vykdantysis direktorius

Rolandas Barysas
Rolandas Barysas
„Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius

Pijus Makarevičius
Pijus Makarevičius
„Baldai1“ įkūrėjas ir savininkas

Švaros broliai PROMO
Švaros broliai PROMO

BROLIS TIMBER
BROLIS TIMBER

Gediminas Kvietkauskas PROMO
Gediminas Kvietkauskas PROMO

Vytautas Vorobjovas PROMO
Vytautas Vorobjovas PROMO

Justinas Albertynas
Justinas Albertynas
„AirGuru“ verslo plėtros vadovas

Įmonės „Oro guru“, kuri teikia kelionių pardavimo, konsultavimo ir organizavimo paslaugas, pasirinkta skaitmenizacijos kryptis pasiteisino per pirmuosius veiklos metus. Įmonė skaitmenizavo daugelį savo procesų, pasinaudojo technologiniais sprendimais, kurie didino veiklos efektyvumą. Rezultatas – per 4 metus įmonė išaugino savo pardavimo pajamas nuo 0 iki 4,5mln., o naujai pristatytas prekės ženklas „AirGuru" tapo turizmo sektoriuje atpažįstamu vardu.

Toma Vevelstad
Toma Vevelstad
„Amber staff“ bendraturtė

Nerius Jasinavičius
Nerius Jasinavičius
Efektyvumo konsultantas, TOC ir LEAN ekspertas

Edita Janušienė
Edita Janušienė
VMI vadovė

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva