• VERSLO GAZELĖ 2018

  Kauno „Žalgirio“ arena,
  Karaliaus Mindaugo pr. 50, Amfiteatro salė, Kaunas
  lapkričio 22 d.

Konferencijos partneriai

logologologo

Svarbiausias smulkaus ir vidutinio verslo atstovų susitikimas „Gazelė 2018“ atsinaujina

Daugiau kaip 20 verslininkų ir konsultantų verslo auginimo pamokos ir praktinės priemonės​:

 • Vakar darėme „kaip išeina“, šiandien pradėsime daryti „kaip suplanuota“. Kaip sudėlioti pergalingą įmonės strategiją?
 • Kaip didinti gamybą su tiek pat darbuotojų?
 • Kaip įdarbinti socialinius tinklus – praktiški patarimai, nuo ko pradėti, kur (ne)investuoti
 • Asmeninės konsultacijos – gaukite savo verslui aktualių konsultacijų įvairiausiomis temomis: mokesčiai, verslo teisė, finansavimas, skaitmeninė rinkodara, pardavimai.
 • Greičiausiai augančių įmonių „Gazelių 2018“ apdovanojimai

Pardavimo triukai, kurie padeda daugiau nei 50 šalių

Šeši iš dešimties Lietuvos gyventojų augina šunį ar katę, o šių augintinių ir jų šeimininkų gerove jau beveik 30 metų rūpinasi įmonių grupė „KIKA group“, turinti daugiau nei 100 mažmenos parduotuvių Lietuvoje ir Estijoje, daugiau nei 700 didmeninės prekybos partnerių bei čempionų namus – Tauro Kennel veislyną. Be to, siekdami savo ir kitų keturkojams teikti pačią geriausią kasdienę mitybą, įmonių grupės įkūrėjai prieš 15 metų Kauno rajone atidarė vieną moderniausių Šiaurės Europoje gamyklų – „Akvatera“. Čia gaminamą lietuvišką produkciją jau pamilo daugiau nei milijonas šunų ir kačių iš daugiau nei 50 viso pasaulio šalių. Apie tai kaip sukurti produktus, kuriuos lengva parduoti tiek Azijoje, tiek Europoje, kaip perprasti nepažintas kultūras ir tinkamai pristatyti Lietuvą, dalinsis įmonių grupei „KIKA group“ priklausančios „Akvatera“ eksporto vadovas Paulius Ausmanas.

Kai verslas pritrūksta pinigų – kaip parduoti svajonę investuotojui, bet likti savo verslo savininku

„BROLIS TIMBER“ bendrasavininkė ir vadovė Ingrida Vizbaraitė sako: „Esame stipri šeimyninė organizacija. Medines lentas gaminame ir parduodame nuo 2007 metų. Darbas mums – ir duona kasdieninė, ir nuolatinė kūryba, ir neišsenkantis iššūkis tobulėti. Mus vienija meilė medžiui ir natūralumui, todėl siūlome tik tai, kuo tikime patys“. Tačiau norėdama postūmio augti ir įgyvendinti savo sumanymus, bendrovė turėjo rasti investicijų plėtrai. „BROLIS TIMBER“ pasirinko netradicinį finansavimo būdą – verslo angelų fondą. Sulaukus investicijų, 2013-2015 metais įmonės pardavimai kasmet augo maždaug du kartus, įmonės rinkos išsiplėtė į užsienį. Ingrida pasidalys, kaip pritraukė investicijų, kokių augimo pamokų gavo ir kaip liko savo verslo savininkais.

Nuo 150 tūkstančių iki daugiau nei milijono plaunamų automobilių – planas kaip sukurti sėkmės istoriją per kelis metus

„Švaros broliai“ automobilių ir patalpų švara rūpinasi jau daugiau nei 20 metų. 2017-aisiais įmonė pademonstravo sparčiausią augimą ir tapo metų „Gazele 2017“. Neįtikėtiną spurtą per kelerius metus įgyvendinęs įmonės vadovas ir bendrasavininkis Evaldas Kinderis kartu su Gintautu Mažeika, verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujančiu partneriu, pasidalys augimo sėkmės istorija ir iššūkiais, su kuriais teko susidurti. Kaip pavyko suvaldyti staigią plėtrą, plaunamų automobilių skaičių per vienerius metus padidinus nuo 150 tūkstančių iki daugiau nei pusės milijono? Kaip nepasiduoti sunkumams? Kaip pritraukti investicijas?

Kaip parduoti vertę, o ne kainą

Niekada anksčiau nė viena agroverslo įmonė, o ypač technikos pardavėjai, nekūrė televizijos laidų, neorganizavo 3.000 žemdirbių „Žalgirio“ arenoje pritraukiančių renginių, neplatino savo akcijų per biržą ir neapdovanojo jomis darbuotojų. Visa tai daro „East West Agro“. Netradicinis požiūris į verslą teikia sėkmę, finansiniai įmonės rodikliai kasmet auga lyg ant mielių. Gediminas Kvietkauskas, bendrovės generalinis direktorius, sako, kad didelis viešumas padeda keisti lietuvių požiūrį į žemės ūkį ir parduoti. Gediminas pasidalys, kas per dešimtmetį nedidelę bendrovę padėjo išauginti iki žemės ūkio technikos lyderių Lietuvoje ir regione.

Kaip su tuo, ką turime, padaryti 5 kartus daugiau?

Arvydas Strumskis yra „Verslo angelų fondas I“ vadovaujantis  partneris. Arvydas turi daugiau nei 20 metų privataus kapitalo fondų valdymo patirties, daugiau nei 10 metų investavimo į verslų vystymą, startuolių veiklą bei vadovybės strateginio konsultavimo patirties. A. Strumskis buvo keliolikos didelių, vidutinių ir mažų Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių vadovas, valdybų narys. Pasiremdamas pavyzdžiais iš savo praktinės patirties, Arvydas papasakos, kaip savo veikloje pasiekti efektyvumo neišleidžiant didelių pinigų – realūs pavyzdžiai ir pritaikomi metodai, kaip pasiekti efektyvumo augimo neinvestuojant didelių pinigų.

Parduoti internetu gali kiekvienas - kaip uždirbti pinigų

Vytautas Vorobjovas e-komercijos ir e-marketingo srityse dirba nuo 2005 metų. Taip pat drauge su partneriais valdo eilę į eksportą orientuotų e-komercijos projektų. Tarp jų: Themeatmakers.com, Woolme.com , Forbigboys.co.uk. Vytautas yra sukūręs didžiausią Baltijos šalyse maisto prekėmis prekiaujančią Amazon paskyrą. Spendimai, kuriuos siūlo Vutautas yra išbandyti jo paties, investuojant laiką ir pinigus, todėl jis pasidalys, kaip ne tik parduoti internetu, bet ir uždirbti.

Pranešėjai

Pranešėjų sąrašas pildomas

 

Rolandas Barysas
photo
Rolandas Barysas
„Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius

Rolandas Barysas
„Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius
Arvydas Strumskis
photo
Arvydas Strumskis
„Verslo angelų fondo I“ partneris

Arvydas Strumskis yra „Verslo angelų fondas I“ vadovaujantis  partneris. Arvydas turi daugiau nei 20 metų privataus kapitalo fondų valdymo patirties, daugiau nei 10 metų investavimo į verslų vystymą, startuolių veiklą bei vadovybės strateginio konsultavimo patirties. A. Strumskis buvo keliolikos didelių, vidutinių ir mažų Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių vadovas, valdybų narys. Arvydas yra Lietuvos Verslo Angelų tinklo vienas iš steigėjų ir valdybos narys. Aktyviai dalyvauja Lietuvos rizikos kapitalo asociacijos veikloje, buvo valdybos narys.

Arvydas Strumskis
„Verslo angelų fondo I“ partneris
Paulius Ausmanas
photo
Paulius Ausmanas
„Akvatera“ eksporto skyriaus vadovas

Šeši iš dešimties Lietuvos gyventojų augina šunį ar katę, o šių augintinių ir jų šeimininkų gerove jau beveik 30 metų rūpinasi įmonių grupė „KIKA group“, turinti daugiau nei 100 mažmenos parduotuvių Lietuvoje ir Estijoje, daugiau nei 700 didmeninės prekybos partnerių bei čempionų namus – Tauro Kennel veislyną. Be to, siekdami savo ir kitų keturkojams teikti pačią geriausią kasdienę mitybą, įmonių grupės įkūrėjai prieš 15 metų Kauno rajone atidarė vieną moderniausių Šiaurės Europoje gamyklų – „Akvatera“. Džiugu tai, jog čia gaminamą lietuvišką produkciją jau pamilo daugiau nei milijonas šunų ir kačių iš daugiau nei 50 viso pasaulio šalių. Apie tai kaip sukurti produktus, kuriuos lengva parduoti tiek Azijoje, tiek Europoje, kaip perprasti nepažintas kultūras ir tinkamai pristatyti Lietuvą, dalinsis įmonių grupei „KIKA group“ priklausančios „Akvatera“ eksporto vadovas Paulius Ausmanas.

Paulius Ausmanas
„Akvatera“ eksporto skyriaus vadovas
Edita Janušienė
photo
Edita Janušienė
VMI vadovė

Ela Žemaitienė
photo
Ela Žemaitienė
„Klasmann-Deilmann Lietuva“ personalo departamento vadovė

Ela Žemaitienė
„Klasmann-Deilmann Lietuva“ personalo departamento vadovė
Irma Verbienė
photo
Irma Verbienė
„Verslo žinios“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja

Irma Verbienė
„Verslo žinios“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja
Evaldas Kinderis
photo
Evaldas Kinderis
valymo paslaugų įmonės „Švaros broliai“, tapusios „Metų Gazelė 2017“, įkūrėjas ir vadovas

„Švaros broliai“ automobilių ir patalpų švara rūpinasi jau daugiau nei 20 metų. 2017-aisiais įmonė pademonstravo sparčiausią augimą ir tapo metų „Gazele“. Neįtikėtiną spurtą per kelerius metus įgyvendinęs įmonės vadovas ir bendrasavininkis Evaldas Kinderis pasidalys augimo sėkmės istorija ir iššūkiais, su kuriais teko susidurti. Taip pat jis atskleis, kaip pavyko suvaldyti staigią plėtrą, plaunamų automobilių skaičių per vienerius metus padidinus nuo 150 tūkstančių iki daugiau nei pusės milijono. Kaip nepasiduoti sunkumams? Kaip pritraukti investicijas? Šie ir kiti klausimai – „Švaros brolių“ pranešime.

Evaldas Kinderis
valymo paslaugų įmonės „Švaros broliai“, tapusios „Metų Gazelė 2017“, įkūrėjas ir vadovas
Vytautas Vorobjovas
photo
Vytautas Vorobjovas
e-komercijos konsultantas

Vytautas Vorobjovas e-komercijos ir e-marketingo srityse dirba nuo 2005 metų. Taip pat drauge su partneriais valdo eilę į eksportą orientuotų e-komercijos projektų. Tarp jų: Themeatmakers.com, Woolme.com , Forbigboys.co.uk. Vytautas yra sukūręs didžiausią Baltijos šalyse maisto prekėmis prekiaujančią Amazon paskyrą. Spendimai, kuriuos siūlo Vytautas yra išbandyti jo paties, investuojant laiką ir pinigus, todėl jis pasidalys, kaip ne tik parduoti internetu, bet ir uždirbti.

Vytautas Vorobjovas
e-komercijos konsultantas
Ingrida Vizbaraitė
photo
Ingrida Vizbaraitė
„Brolis Timber“ bendrasavininkė ir vadovė

Bendrovė BROLIS TIMBER prekiauja medienos apdailos gaminiais: medžio masyvo grindimis ir parketlentėmis, įvairių profilių vidaus ir lauko dailylentėmis bei terasinėmis lentomis, papildomomis medžiagomis ir susijusiomis paslaugomis. Įmonės veiklos kryptis – ekologiški apdailos gaminiai namams ir aplinkai. Sulaukus investicijų, 2013-2015 metais įmonės pardavimai kasmet augo maždaug du kartus, įmonės rinkos išsiplėtė į užsienį. Vietinėje rinkoje įmonės gaminiai sulaukė architektų pripažinimo.

Esame stipri šeimyninė organizacija. Medines lentas gaminame ir parduodame nuo 2007 metų. Darbas mums – ir duona kasdieninė, ir nuolatinė kūryba, ir neišsenkantis iššūkis tobulėti. Mus vienija meilė medžiui ir natūralumui, todėl siūlome tik tai, kuo tikime patys. Brolio krautuvėlėse visi gaminiai ekologiški. Visos lentos tikros – medinės, kvepiančios, su charakteriu. Medienos priežiūrai, padengimui ar tvirtinimui skirtos priemonės kokybiškos, išmėgintos ir nekenkiančios nei aplinkai, nei žmonėms.

Jokia kita medžiaga neturi tokios ypatingos šilumos ir išraiškingumo kaip medis. Mediena yra unikali – ji natūraliai užauga, sukuria sveikesnę gyvenamąją aplinką ir yra ilgaamžė. Ji patraukli ne tik savo natūralumu, bet ir ypatinga estetika. Mediena – vienintelė visiškai atsinaujinanti statybinė žaliava, kurią galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant ekosistemai. Mūsų siūlomi medienos gaminiai turi teisę naudoti PEFC ženklą, kuris užtikrina, kad gamybinė žaliava gaunama iš atsakingai tvarkomų miškų.

Medis įkvepia. Mes kaupiame informaciją apie jo savybes, apdirbimą, pritaikymo būdus bei naujausias tendencijas ir mielai ja dalinamės, todėl savo krautuvėles atidarėme senamiestyje, atokiau nuo masinių srautų ir prekybos centrų, kad galėtumėte ramiai atsigerti kavos ir įkvėpti idėjų naujiems savo projektams.

Ingrida Vizbaraitė
„Brolis Timber“ bendrasavininkė ir vadovė
Gintautas Mažeika
photo
Gintautas Mažeika
Verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantis partneris

Gintautas Mažeika yra verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantysis partneris, padedantis verslų savininkams tvariai atsitraukti nuo verslo valdymo, įgyvendinti kitus sudėtingus, didelio masto pokyčius. „Mažeika ir partneriai“ vienija strategijos, rinkodaros, pardavimų, personalo, finansų, klientų pasitenkinimo, tiekimo grandinės, verslo procesų valdymo profesionalus, padedančius verslų savininkams ir įmonių vadovams suplanuoti ir praktiškai įgyvendinti reikšmingus pokyčius,  siekiant akivaizdžiai padidinti verslo konkurencingumą ir pelningumą.

Gintautas turi daugiau nei 20 metų darbo patirtį vadovaujant  tiek lietuviško privataus kapitalo, tiek tarptautinėms bei valstybės valdomomoms, skirtingiems verslo sektoriams priklausančioms įmonėms. Jis vadovavo UAB DK „PZU Lietuva“ (draudimo verslas), AB „Rytų skirstomieji tinklai“ (elektros energetika), AB „LEO LT“ (elektros energetikos įmonių valdančioji įmonė), UAB „Lietuvos rytas“ (žiniasklaidos verslas), UAB „AL holdingas“ (leidybos, prekybos įmonių valdančioji įmonė), buvo šių ir kitų įmonių (UAB „Čili holdings“, UAB „Švaros broliai“) valdybų narys bei valdybų pirmininkas. Per savo kaip vadovo karjerą Gintautui yra ne kartą tekę sėkmingai įgyvendinti sudėtingus didelio masto pokyčių projektus, dėl to viešoje erdvėje jis dažnai vadinamas pokyčių vadovu.

Gintautas Mažeika
Verslo valdymo paslaugų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ vadovaujantis partneris
Aivaras Knieža
photo
Aivaras Knieža
„Versli Lietuva“ eksporto departamento vadovas

2017 metais eksporto ir verslumo skatinimo organizacija „Versli Lietuva“ prisidėjo beveik prie kas penkto lietuviškos kilmės prekių eksportuotojo sėkmės, teikdama įvairias eksporto plėtros paslaugas. Konsultuotų eksportuotojų eksportas augo beveik 14 proc., o eksporto plėtros paslaugas gavusių įmonių eksporto vertė siekė 7,5 mlrd. eurų, iš kurių 5,1 mlrd. eurų – lietuviškos kilmės prekių eksportas. O tai sudarė 41 proc. visos lietuviškos kilmės prekių eksporto vertės.

Aivaras Knieža
„Versli Lietuva“ eksporto departamento vadovas
Gediminas Kvietkauskas
photo
Gediminas Kvietkauskas
„East West Agro“ (EWA) steigėjas ir generalinis direktorius

Gediminui verslas - kūrybinis procesas, nuolatinė improvizacija, lošimas šachmatais ir pokerio kortomis vienu metu. G. Kvietkauskas įmonei vadovauja nuo jos įsteigimo 2006-aisiais. Sėkmingas valdymas, laiku priimti svarbūs sprendimai, rinkos išmanymas ir komandinis darbas per dešimtmetį nedidelę bendrovę padėjo išauginti iki žemės ūkio technikos lyderių Lietuvoje ir regione. 2017 metais EWA žengė dar vieną kokybinį verslo žingsnį – sėkmingai įgyvendino pirminį viešą akcijų siūlymą (IPO) ir pritraukė 3 mln. eurų kapitalą plėtrai. Metu Gediminas ruošia dirvą geografinei EWA plėtrai Pabaltijyje. Jis gali nesustodamas išvardinti visus pasaulyje žymiausius žemės ūkio technikos gamintojus. Dalį jų jis pažįsta itin gerai – jo vadovaujama bendrovė Lietuvoje prekiauja daugiau kaip 18 Europos žemės ūkio gamintojų produkcija. G. Kvietkauskas yra Aleksandro Stulginskio Universiteto (ASU) mecenatas ir patariamosios verslo kolegijos narys. Kasmet skaito paskaitas verslo valdymo, rinkodaros, žemės ūkio rinkos temomis universitetuose ir konferencijose. Pernai G. Kvietkauskas atsiėmė ir pasaulinės AGCO korporacijos įvertinimą už geriausius verslo pasiekimus atstovaujant  „Massey Ferguson“ techniką Europoje.

 

Gediminas Kvietkauskas
„East West Agro“ (EWA) steigėjas ir generalinis direktorius
Jolanta Kuzmienė
photo
Jolanta Kuzmienė
„Varėnos pienelio“ vadovė

Jolanta Kuzmienė
„Varėnos pienelio“ vadovė
Pijus Makarevičius
photo
Pijus Makarevičius
„Baldai1“ įkūrėjas ir savininkas

Pijus Makarevičius
„Baldai1“ įkūrėjas ir savininkas
Laimonas Belickas
photo
Laimonas Belickas
„UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo vadovas

Laimonas Belickas
„UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo vadovas
Toma Vevelstad
photo
Toma Vevelstad
„Amber staff“ bendraturtė

Toma Vevelstad yra personalo sprendimų įmonės „Amber staff“ bendrasavininkė. Įmonė savo veiklą pradėjo nuo personalo nuomos paslaugos, tačiau ilgainiui, reaguojant į klientų poreikius, įmonės krepšelyje atsirado tokios paslaugos kaip personalo atranka, išorinio personalo vadovo paslaugos, darbo santykių administravimas ir išdarbinimas. Remdamasi savo darbo patirtimi dirbant su klientais gamybos, logistikos, aptarnavimo ir inžinerijos srityse, Toma pasidalins patarimais apie lanksčius personalo sprendimus, prisimins pavyzdžius iš savo darbo praktikos, taip pat patars kas yra svarbu dabar ir kas bus aktualu atrenkant darbuotojus artimiausiu metu.

Toma Vevelstad
„Amber staff“ bendraturtė
Justinas Albertynas
photo
Justinas Albertynas
„AirGuru“ verslo plėtros vadovas

Įmonės „Oro guru“, kuri teikia kelionių pardavimo, konsultavimo ir organizavimo paslaugas, pasirinkta skaitmenizacijos kryptis pasiteisino per pirmuosius veiklos metus. Įmonė skaitmenizavo daugelį savo procesų, pasinaudojo technologiniais sprendimais, kurie didino veiklos efektyvumą. Rezultatas – per 4 metus įmonė išaugino savo pardavimo pajamas nuo 0 iki 4,5mln., o naujai pristatytas prekės ženklas „AirGuru" tapo turizmo sektoriuje atpažįstamu vardu.

Justinas Albertynas
„AirGuru“ verslo plėtros vadovas
Vilius Malinauskas
photo
Vilius Malinauskas
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas

Vilius Malinauskas
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas
Marius Bartkevičius
photo
Marius Bartkevičius
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas

Marius Bartkevičius
„Smells like spells“ bendraįkūrėjas
Justinas Taruška
photo
Justinas Taruška
B2B pardavimų profesionalas, B2B bendruomenės „Salesclub.lt“ bendraįkūrėjas

Justinas turi daugiau nei 10 metų metų patirties B2B pardavimų segmente CEE, EMEA bei JAV rinkose. Jis taip pat yra „Alchemist” akseleratoriaus Silicio slėnyje (JAV) alumnis. Šiuo metu Justinas yra „Nando“ ir „Chemcentras” pardavimų vadovas, „Pet24” valdybos narys, salesclub.lt blogo ir B2B pardavimų bendruomenės salesclub.lt bendraįkūrėjas, KTU docentas praktikas pirmo B2B pardavimų modulio koordinatorius.

Justinas Taruška
B2B pardavimų profesionalas, B2B bendruomenės „Salesclub.lt“ bendraįkūrėjas
Nerius Jasinavičius
photo
Nerius Jasinavičius
Efektyvumo konsultantas, TOC ir LEAN ekspertas

Nerius Jasinavičius yra sertifikuotas TOC ir LEAN ekspertas, vadovų kurso „Nuo amato prie verslo“ sudarytojas, lektorius. Veiklos procesų tobulinimo konsultacinės kompanijos „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris. Per savo ilgesnę nei 20 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose: finansiniame, gamybiniame, paslaugų bei kt. Jo mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių: „Lidaris“, „Druka“, „Kreiner“, „Reavita“. Sertifikuotas Apribojimų teorijos praktikas, specializuojasi TOC ir LEAN taikyme įmonės valdyme tokiose srityse kaip gamyba, projektinė aplinka, paslaugos, prekyba, pardavimų ir rinkodaros valdymas, strategija ir taktika. Nerius Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį.

Nerius Jasinavičius
Efektyvumo konsultantas, TOC ir LEAN ekspertas
Vaidilutė Žukauskienė
photo
Vaidilutė Žukauskienė
PRIMUM ESSE konsultantė

Vaidilutė Žukauskienė
PRIMUM ESSE konsultantė
Remigijus Balčiūnas
photo
Remigijus Balčiūnas
UAB „Pupt“, valdančios sėdmaišių prekės ženklą „Pušku pušku“ direktorius

UAB „Pupt“ – jaunas ir kūrybingas verslas, vystantis savo prekės ženklą „Pušku pušku” Lietuvoje ir užsienyje nuo 2008 metų. Šiandien „Pušku pušku“ yra didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje, suteikiantis galimybę rinktis iš daugiau nei 1500 skirtingų sėdmaišių, kurie yra sukurti šiuolaikiškiems žmonėms, ieškantiems naujų dizaino idėjų ir unikalumo kiekvienoje detalėje. Rankų darbo kokybiškais sėdmaišiais ypatingai domisi Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Suomijoje bei Švedijoje, todėl įmonė eksportuoja apie 50 % produkcijos.

Remigijus Balčiūnas
UAB „Pupt“, valdančios sėdmaišių prekės ženklą „Pušku pušku“ direktorius

Bilietai

Dalyvio mokestis

74 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 84 Eur

Speciali kaina taikoma iki spalio 22 d.
Kas antram dalyviui iš tos pačios įmonės taikoma 50% nuolaida.
Į kainą įskaičiuota: kava, arbata, užkandžiai pertraukėlių metu, dalomoji medžiaga

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva