PARTNERIAI
ORGANIZATORIAI
vz
Dovilė Burgienė

Dovilė Burgienė, advokatų kontoros WALLESS vadovaujanti partnerė. IFLR1000 įvardinta kaip stipriausia teisininkė moteris, dirbanti savo praktikos srityje nacionaliniu mastu, asociacijos „Lyderė“ įkūrėja

Dovilė Burgienė
Advokatų kontoros WALLESS vadovaujanti partnerė
Paul Hughes

Paul Hughes,Ten Meters of Thinking“ pasirodymo autorius, pasaulinės klasės (45 šalys) pranešėjas, sukaupęs 25 metų patirtį tarptautinėse bendrovėse, tokiose kaip Coca-Cola, Ikea, M3, Mercedes-Benz, Shell ir Lego), konsultavęs Vatikaną ir moderavęs  G7 diskusiją.

Paul Hughes
Pasaulinės klasės pranešėjas
Richard Van Hooijdonk

Richard Van Hooijdonk, tendencijų apžvalgininkas ir futuristas, tarptautinis pranešėjas sužavėjęs 420 000 žmonių savo pranešimais apie įkvėpsiančią, tačiau dramatiškai besikeičiančią ateitį. Jo išvados nuolatos publikuojamos straipsniuose ar e-knygose.

Richard Van Hooijdonk
Tendencijų ažvalgininkas ir futuristas
Juozas Daunys

Juozas Daunys, „Mieszko“ valdybos pirmininkas, 16 metų patirtį FMCG sektoriuje sukaupė dirbdamas  Lietuvos, Bulgarijos ir Lenkijos įmonėse. Per 9 metus „Marie Brizard Wine & Spirits“ grupėje buvo „Vilniaus degtinės“ generalinis direktorius, grupės Pietryčių Europos vadovas, vėliau Centrinės ir Rytų Europos valdybos pirmininkas. Įgyvendino ne vieną sėkmingą verslo transformaciją sunkumų metu, padėjusią generuoti teigiamą EBIT.

Juozas Daunys
„Mieszko“ valdybos pirmininkas
Arūnas Valinskas

Arūnas Valinskas, TV prodiuseris. Iniciatorius ir įgyvendintojas gausybės puikiai pažįstamų TV projektų: „Taip.Ne“, „Šeši nuliai milijonas“, „Dviračio šou“, „Auksiniai svogūnai“, realybės ir muzikinių šou prodiuseris ir begalės kitų. Televizijoje dirbdamas jau beveik 30 metų Arūnas yra srities profesionalas ir verslininkas gebantis matyti visumos detales, reikalingas rezultatui.

Arūnas Valinskas
TV prodiuseris, įvairių projektų iniciatorius ir vedėjas
Anssi Rantanen

Anssi Rantanen, Suomijos „Growth Tribe Academy“ vadovas, 2019 Nordic Business Forum pranešėjų konkurso laimėtojas. Patirtis Google ir darbas su 40+ suomių rinkodaros organizacijų suteikė unikalų supratimą apie augimo galimybes įmonėse. Per pastaruosius 10 metų įkūrė 3 bendroves ir padėjo 50+ įmonių sėkmingai integruoti ir įgyvendinti augimo strategijas.

Anssi Rantanen
Suomijos „Growth Tribe Academy“ vadovas
Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis, „Verslo angelų fondo I“ vadovaujantysis partneris. Turi daugiau nei 10 metų privataus kapitalo fondų valdymo patirtį, daugiau nei 6 metų privataus investavimo ir verslo plėtojimo bei 7 metų vadovybės konsultavimo patirtį. Šiuo metu jis yra daugybės portfelio įmonių valdybos narys.

Arvydas Strumskis
„Verslo angelų fondo I“ vadovaujantysis partneris
Laura Ziferman

Laura Ziferman, advokatų kontoros WALLESS partnerė. Daugiau nei 15 metų patirtį sukaupusią advokatę geriausiai apibūdina jos sugebėjimas padėti klientams spręsti sudėtingas problemas, reikalaujančias gilaus supratimo, kūrybiško mąstymo ir orientacijos į rezultatą.

Laura Ziferman
Advokatų kontoros WALLESS partnerė
Dr. Simona Drukteinienė

Dr. Simona Drukteinienė, advokatų kontoros WALLESS asocijuota partnerė. Simona 18 metų patirtį sukaupė bendruosiuose ir administraciniuose teismuose. Ministro paskyrimu ji yra Lietuvos civilinį kodeksą prižiūrinčio komiteto narė. O jos publikacijos ir nuolatinis kitų teisininkų ugdymas yra didelis indėlis į teismų praktikos plėtrą Lietuvoje.

Dr. Simona Drukteinienė
Advokatų kontoros WALLESS asocijuota partnerė

Bilietai

Dalyvio mokestis

600 Eur

+ 21% PVM

Dalyvio mokestis „Verslo žinių“ prenumeratoriams

540 Eur

+ 21% PVM
Įprasta kaina 600 €
„Verslo žinių“ prenumeratoriams yra taikoma 10% nuolaida