Apdovanojimai

 

 

 

 

Sulaukę ženklaus nekilnojamojo turto rinkos žaidėjų susidomėjimo ir palaikymo jau penktą kartą rengiami ir Baltijos nekilnojamojo turto apdovanojimai.
Šie apdovanojimai yra Baltijos regiono nekilnojamojo turto projektų arba didelių projektų etapų, užbaigtų 2018 m. konkursas. Projektų sąrašus sudaro Forumo partneriai „Newsec Baltics“ ir „Ober-Haus“.

 

Kategorijos

Geriausias biurų ir verslo pastatas
Šioje kategorijoje bus apdovanoti naujai pastatyti biurų pastatai ir verslo parkai, kurių savininkai ir naudotojai gali užtikrinti didesnį darbuotojų pasitenkinimą, darbo našumą ir geresnę sveikatą, džiaugtis didesniu lankstumu, dirbant taupiau naudoti energiją ir tausoti aplinką. Pasitelkiant integruotą dizainą, turi būti stengiamasi kuo geriau prisitaikyti prie naudotojų poreikių, susijusių su konkrečiais erdvės ir įrangos reikalavimais.

Geriausias gyvenamojo būsto projektas
Šioje kategorijoje bus apdovanoti nauji gyvenamojo būsto (butų) projektai, kuriuose sukurtos geriausios gyvenimo sąlygos ir kartu sėkmingai suderintas originalus dizainas bei estetiniai aspektai. Įgyvendinant gyvenamojo namo projektą, itin svarbu integruoti miestietišką dizainą ir sumaniai suplanuoti pastato vietą, kad jis darniai įsilietų į bendruomenės gyvenamąją aplinką ir supančią erdvę.

Geriausias viešbutis
Šioje kategorijoje bus apdovanoti nauji, inovatyvūs viešbučių projektai atsižvelgiant į jų architektūrinius ir interjero dizaino sprendimus taip pat įvertinant klientų pasitenkinimą, svečiams teikiamas paslaugas, laisvalaikio ir rekreacinę įrangą, o taip pat ir aplinkos aspektus.

 

Kriterijai

Kriterijai, kuriais remiantis vertinami projektai:

  • naujoviškumas ir dizainas. Turi būti įgyvendintos naujos idėjos, metodai arba modeliai, padidinantys objekto patrauklumą naudotojui, jo veiksmingumą, vertę aplinkos atžvilgiu, visuomenės bei žiniasklaidos pripažinimą ir tvarumą;
  • vieta ir pasiekiamumas. Turi būti veiksmingai pasirinkta vieta, atsižvelgiant į mikrorajono galimybes, susiekimo paslaugas ir t. t.;
  • kokybė ir punktualumas. Tai taikoma statybos procesui.

 

Apdovanojimų partneriai:

   

 

Komisija 

        

Projektus vertins visas tris Baltijos šalis atstovaujantys nekilnojamojo turto rinkos atstovai, ekspertai: 

Ardi Roosimaa, Bendrovės „Uus Maa Property Advisors“ pirmininkas ir savininkas, Estijos nekilnojamojo turto įmonių asociacijos valdybos narys (Estija) 
Liucija Zubrutė, Statybos ir NT rubrikos redaktorė „Verslo žinios“ (Lietuva)
Mindaugas Statulevičius, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktorius (Lietuva)
Kristi Kool, Estijos verslo medijos „Aripaev“ nekilnojamojo turto portalo Kinnisvarauudised.ee projektų vadovė (Estija)
Gvido Princis, Rygos miesto architektas (Latvija) 
Linas Naujokaitis, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto docentas, Lietuvos architektų sąjungos (LAS) Vilniaus skyriaus valdybos narys
Thomas Tranberg, „Bonnier Fastigheter“ CEO (Švedija)

 

Vertinimo procedūra

Baltijos nekilnojamojo turto apdovanojimai yra Baltijos regiono nekilnojamojo turto projektų arba didelių projektų etapų, užbaigtų 2018 m. konkursas.

  • Remdamosi apdovanojimų kriterijais, forumo partnerės kompanijos „Newsec Baltics“ ir „Ober-Haus“ sureitinguoja ir išrenka TOP geriausius biurų, viešbučių ir gyvenamųjų pastatų projektus (iš viso – 15 geriausių projektų).

  • 15 geriausių projektų kūrėjus kviesime užpildyti paraiškas (klausimynus) ir pateikti išsamesnius duomenis apie savo projektus

  • 15 geriausių projektų su užpildytomis paraiškomis (klausimynais) bus pateikti apdovanojimų komisijos vertinimui. 

  • Kiekvienos kategorijos nugalėtojai bus apdovanoti Baltijos nekilnojamojo turto forumo metu, gegužės 16 dieną.

 

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus