• VIEŠAS KALBĖJIMAS
    Lyderių komunikacijos klubas

    "Verslo trikampio" konferencijų centras, Jasinskio g. 16C, Vilnius
    2017 m. birželis

Apie mokymus

Rengiame šiuos mokymus, kad gerai jaustumėtės ten, kur kitiems linksta kojos – prieš auditoriją. Nors auditorijos keliamas jaudulys yra įprastas dalykas, suvaldyti jį pavyksta tiems, kurie žino, ką nori pasakyti, išmano, kaip tai padaryti bei turi pakankamai patirties. Ir nesvarbu, kam kalbate: keletui valdybos narių, keliems šimtams konferencijos dalyvių ar būreliui kolegų.

Geriausiai viešo kalbėjimo gebėjimai ugdomi sakant kalbas bei gaunant geranoriškų pastabų. 

Penkiuose pusės dienos užsiėmimuose ne daugiau dešimties žmonių grupė tyrinėja įtaigios kalbos principus, pristato trumpus pranešimus bei, padedami lektoriaus, teikia vieni kitiems grįžtamąjį ryšį. Pratybose nagrinėjamos tikros klubo dalyvių profesinio gyvenimo situacijos ir joms skirtos kalbos.

Ši praktika padeda išmokti:

  • Kaip perteikti pranešimo esmę kelių svarbių idėjų apgalvota seka
  • Kaip atrasti ir pasakoti pagaulias istorijas
  • Kaip valdyti viešojo kalbėjimo keliamą stresą ir priimti nepatogius klausimus

Užsiėmimų datos ir temos:

 

Mokymus veda

Rytis Juozapavičius, kuris septyniolika metų padeda lyderiams atrasti, kaip komunikuoti žmonėms jų vertę ir potencialą, kad jie patys tai savyje pamatytų. Pastaruosius dešimt metų Rytis su „FranklinCoveypadeda vadovams pagerinti vykdymą organizacijose bei kurti aukšto pasitikėjimo kultūrą. Pastaruosius dvejus metus „Verslo žinios“  leidžia Ryčiui prisistatyti kaip „vienas mėgstamiausių „Verslo žinių konferencijų pranešėjų.“

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva