• KŪRYBINIS RAŠYMAS
  Lyderių komunikacijos klubas

  „Verslo trikampio“ konferencijų centras, Jasinskio g. 16C, Vilnius
  2017 m. rugsėjis ir spalis

Apie mokymus

Jeigu dar kažkodėl iki šiol nepastebėjote, tai pasaulį valdo ne pinigai, ne karinė ar fizinė galia ir netgi ne seksas.

Pasaulį valdo istorijos ir tų istorijų pasakotojai.

Ir ši tendencija tik stiprės ir stiprės. Namus spausdinsime 3D spausdintuvais, ieškinius rašys ir ligas diagnozuos robotai, bet va istoriją pasakojimas dar ilgai liks homo sapiens privilegija, džiaugsmas ir kančia.

O mes mokysimės pasakoti istorijas raštu. Ir tai padės ne tik pamatyti, kaip tai daroma, kada tai pavyksta, kodėl nepavyksta, bet ir padės lavinti pastabumą, jautrumą, kalbos pojūtį. Rašymas lavina ir gebėjimą organizuoti veiklą, struktūruota mąstymą. Beje, rašymas gali būti ir puiki meditacija po sunkios darbo dienos.

Dirbsime rytais nuo devynių iki dvylikos. Ir daugiausiai dirbs mokymų dalyviai – rašyti turėsite iš tikrųjų nemažai. O mokymų vedėjas Aurelijus Katkevičius bus tas mentorius, kuris kartu su kolegomis mokymų dalyviais įvertins ir patars.

Ko mokysimės?

 • Kokie būna žanrai;
 • Kokios gali būti kompozicijos;
 • Kaip surasti savo kalbą;
 • Kaip kurti siužetą ir piešti personažus;
 • Kaip pasitelkti vizualiką;
 • Ką daryti, kai nieko pasaulyje iš viso nesinori.

Kiekvienose pratybose bus rašymo etiudų užduotys, namų darbų kūrinius išsamiai aptarsime kitose pratybose.

Šiuose mokymuose jūsų bus ne daugiau kaip 12.

Mokymus veda

Aurelijus Katkevičius, žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius. Spaudoje dirba nuo 1986 metų. 2013–2016 m. dėstė kūrybinį rašymą Vilniaus universiteto Žurnalistikos institute.

A. Katkevičius yra keliolikos šimtų straipsnių visuomeninėmis, ekonominėmis, kultūrinėmis, politinėmis, ryšių su visuomene temomis Lietuvos žiniasklaidoje autorius.

Eilėraščiai publikuoti periodikoje ir jaunųjų kūrybos almanache „Veidai“, dainų tekstų „Dviračio žynių“ laidai autorius.

A. Katkevičius vertė poezijos, dramaturgijos ir prozos kūrinius iš ispanų, lenkų, rusų, estų, latvių, prancūzų, anglų, italų kalbų.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva