• FINANSŲ VADOVŲ PUSRYČIAI:
  robotizacijos sprendimai efektyviam finansų padalinio valdymui

  ARTIS viešbutis, Totorių g. 23, Vilnius
  2017 m. vasario 9 d. / 9.00-12.00

Partneriai

logologo

Pagrindinės temos

Procesų robotizavimas: praktinis pritaikymas finansų ir apskaitos funkcijos procesuose

 • Finansų padalinio procesų robotizacija - pigesnis ir greitesnis kelias optimizuoti finansų padalinį: kaip tai veikia praktikoje?
 • Kokie konkretūs finansų ir apskaitos funkcijos procesai turi didžiausią potencialą robotizavimui?
 • Kokių finansinių ir nefinansinių rezultatų procesų robotizavimas gali atnešti bei per kiek laiko tipiškai atsiperka investicijos į procesų robotizavimą?

Danske Bank patirtis: kolegos robotai

 • Kokį vaidmenį „Danske Bank“ atlieka kolegos-robotai?
 • Kiek ir kokių kolegų-robotų jau dirba „Danske Bank“ komandose Lietuvoje?
 • Kaip „pasamdyti“ kolegą robotą į komandą? Išmoktos pamokos, patarimai.

Linas Šneideris

EY vyr. darbo grupės vadovas

Linas Šneideris yra fizikas, kuris jau beveik dešimtmetį dirba valdymo konsultacijų srityje. Linas jaučia aistrą technologijoms, jų taikymui įgyvendinant pokyčius organizacijose bei realizuojant neišnaudotą potencialą. Dirbant EY Linas vadovauja komandoms, kurios specializuojasi sprendžiant organizacijoms iškilusius kompleksinius IT ir verslo iššūkius. Kaip kad, įgyvendinant verslo ir technologijų transformacijas, IT įgalintas verslo transformacijas bei didinant verslo ir IT rezultatyvumą. Įvairiapusiška projektinė patirtis, EMBA studijos Baltic Management Institute bei mokslinė patirtis fizikos studijose, padėjo Linui įgyti įgūdžius, kurių pagalba Linas gali padėti organizacijoms susidoroti su įvairiais jų veiklos iššūkiais.

Specializacija: Procesų robotizavimas, veiklos analizė ir analitika, informacinių sistemų kūrimo ir diegimo valdymas, programų ir projektų valdymas, debesijos paslaugos ir jų valdymas bei organizacijų veiklos skaitmenizavimas.  

Patirtis šalyse / regionuose: Baltijos šalys, Gruzija, Kazachstanas, Kroatija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Omanas.

Lina Pivoriūtė-Palubinskienė

„Danske Bank“ Investicinių paslaugų administravimo departamento komandų vadovė

 Lina vadovauja dviems komandoms “Danske Bank” Globalių paslaugų centre. Šios komandos atsakingos už sudėtingų procesų finansų rinkose administravimą ir valdymą ir kasdieniame darbe sėkmingai naudojasi kolegų-robotų pagalba.

Tadas Tamošaitis

 „Danske Bank“ Grupės paslaugų IT sprendimų skyriaus vadovas

Tadas “Danske Bank” Grupės IT centre atsakingas už verslo procesų valdymą (angl. BPM – business process management) ir procesų automatizavimą/robotiką (RPA). Taip pat, jis priklauso “Danske Bank” robotikos kompetencijų centrui, kuris vien per 2016 m. IV ketvirtį sėkmingai automatizavo 25 verslo procesus.

„Verslo žinios“ -galvojantiems savo galva